Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Perfektně čisté výlohy jako nejlepší možná prezentace italského vkusu

Perfektně čisté výlohy jako nejlepší možná prezentace italského vkusu 6 Zář

Od malička jsem měla ráda módu. Takže když jsem vystudovala, začala jsem v tomto oboru podnikat. Nyní jezdím do italských showroomů a nakupuji dámské oblečení, šaty, kabelky a jiné doplňky za výhodné ceny a prodávám je zde v České republice. V rámci svého podnikání jsem si otevřela dvě prodejny, takovou výkladní skříň italského stylu.

Mytí oken a výkladů v Praze

Vím, že je potřeba udržovat perfektní kondici výloh a celých prodejen a že péče, mytí výloh, není nikdy zadarmo. Vždy jsem spolupracovala a spolupracuji s těmi nejlepšími v daném oboru, proto mi přišlo logické se i v případě zajištění čistoty skel spolehnout na jedničku na trhu – firmu Čištění výkladů Praha. A jak tato spolupráce začala? Vyplněním kontaktního formuláře na jejich stránkách. A následně šlo vše jako po másle. A co víc, spokojeni jsme s nimi byli nejenom my, ale změn si všimli i naši stálí zákazníci.

Skla se leskla jako zrcadlo. Zaměstnanci byli navíc velice milí a komunikativní. Jejich přívětivost musím vyzdvihnout, ostatně stejně jako výkon jejich práce, protože domluva s nimi byla perfektní a rychlá. Neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům, termín nám také nabídli poměrně blízký, takže jsme na to nemuseli čekat bůh ví jak dlouho. S takovými milými úklidovými pracovníky se nepotkáte na každém rohu. Skoro nikdo nechce pracovat s lidmi, kteří jsou nepříjemní, i kdyby prováděli dobré služby.

Obzvlášť v případě, kdy je firma nespolehlivá, přesouvá termíny a mění podmínky. To je pak člověk jen otrávený, protože to není nic jiného, než ztráta času a energie. Cena A SERVIS LIPKA služeb je sice o něco vyšší než standardně, ale z hlediska poměru cena versus výkon se jedná o slušnou firmu, kterou můžeme jedině doporučit. Z vlastní zkušenosti vím, že sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte, není snadná věc. Proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není vyloženě markantní. Zabývají se i jinými činnostmi. V případě zájmu máte možnost zavítat na jejich webové stránky. Třeba vás tam také něco inspiruje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.