Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Objevili jste graffiti? Důležité je zajistit prevenci do budoucna. „Čištění graffiti České Budějovice“

Objevili jste graffiti? Důležité je zajistit prevenci do budoucna. „Čištění graffiti České Budějovice“ 17 Říj

čím odstranit graffitiJaké jsou výhody bydlení v rodinném domku se zbytkem rodiny? Nejste na nic nikdy sami. Vždy se máte s kým poradit, podělit se o starosti, pokaždé stačí jen sejít dolů a narazíte na osoby ochotné vám pomoct. I když manželka by spíš vyjmenovala tucet nevýhod, které plynou z toho, že bydlíme v jednom domě s mými rodiči. – jak odstranit graffiti

Když jsme ale na domě našli nasprejované graffiti, byla úleva vědět, že v tom nejsme sami a nějak si společně poradíme. Sice to v první chvíli nevypadalo, že by zrovna táta sršel nápady – vzteky nejprve do zdi domu kopl, to samozřejmě nijak situaci zlepšit nepomohlo, ale nakonec jsme se všichni uklidnili a začali přemýšlet nad tím, jak se k tomu postavíme. Dohodli jsme se, že se zkusíme poradit se známými a rtkolegy v práci. To znamenalo, že jsme ve čtyřech lidech oslovili velký okruh lidí a bylo nemožné, aby od někoho nevzešla užitečná rada.

Bylo…

recenze odstranění graffitiBylo překvapivé, kolik lidí bylo ochotno nám poradit, protože sami už se sprejery nějakou tu zkušenost většinou měli. Najednou to vypadalo, jako kdyby sprejeři sprejovali dnem i nocí a byli snad u každého. Ale spíš to byla jen náhoda.

Téměř nikdo nedoporučoval dělat něco na vlastní pěst, prý se to nevyplatí, jak finančně, tak časově. Každý, kdo se do něčeho takového pustil nám řekl, že teprve v průběhu odstraňovacího procesu zjistil, jak nejlépe na to. A nakonec stejně po několika měsících musel odstraňovat zase nové graffiti. Proto se nejvíce vyplatí investovat do nějaké formy prevence. Z tohoto důvodu jsme dostali doporučení na firmu České Budějovice odstranění graffiti  a její antigraffitový nátěr.

Pokud se s námi bude chtít radit další nešťastník bojující se sprejery, bez debat A SERVIS LIPKA, s.r.o. určitě doporučíme. Antigraffitový nátěr už nám několikrát neskutečně pomohl a ušetřil kupu práce a taky spoustu peněz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.