Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Není dobré připouštět výkyvy teplot. Mohou způsobovat plíseň

Není dobré připouštět výkyvy teplot. Mohou způsobovat plíseň 26 Říj

V naší firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb a v tomto článku bychom se chtěli věnovat našemu odstraňování plísní. Výkyvy teplot jsou rozhodně jedním z nejčastějších důvodů, proč se může vytvářet plíseň. Pokud během dne udržujete v jedné místnosti chladnější vzduch než v jiných a máte do ní omezen přístup, aby se tam teplý vzduch nedostával, tak jakmile do nevytopené místnosti otevřete dveře, vletí do ní teplý vzduch, který obsahuje mnohem více par než studený vzduch.

Posunutí rosného bodu na zdi i ve fasádě vyvolá vlhkost a ta následně plíseň

V tomto případě se může na stěnách stropu vysrážet vodní pára do formy kondenzátu nebo li vody a problém je na světě, protože toto jsou přesně ty situace, kdy se plíseň uvnitř místností začne vytvářet. Proto je lepší místnosti neustále vytápět. Teplotní rozdíl by ideálně neměl být vyšší jak 4 stupně a ideální teplota je mezi 18 a 22 stupni. Ovšem tyto zásady nejsou moc platné, pokud se vám plíseň na zdi už objeví. Ale samozřejmě existuje způsob, jak se plísně zbavit, a ten nabízí naše firma Odstranění plísně Praha .

Jedná se o revoluční protiplísňový nátěr LSG, který se spolehlivě postará o to, aby plíseň ze zdi zmizela a již se nevrátila. Jeho antimikrobiální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. To znamená, že i velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít, takže plíseň odstraní opravdu spolehlivě.

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by byl pro vás škodlivý, nebo pro vaše domácí mazlíčky, pokud nějaké chováte a plíseň vás trápí zrovna u vás doma. Životnost tohoto nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. A jsou s ním velice spokojeny i majitelky solné jeskyně, kde se jim plíseň udělala v jejich šatně.

A protože se s ní nedokázaly vypořádat samy, obrátily se na nás. Plíseň jsme nejdříve očistili dezinfekčním prostředkem, a posléze jsme zeď mechanicky očistili, abychom měli jistotu, že jsme i zbavili opravdu všech bakterií a nečistot. A poté jsme nanesli protiplísňový nátěr LSG. Díky tomu už nemusí problémy s plísněmi řešit, protože na LSG je stoprocentní spolehnutí. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.