Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Nedokáže umýt svá okna? Zamyslete se, jestli řešením není výškové mytí oken. „Výškové práce Brno“

Nedokáže umýt svá okna? Zamyslete se, jestli řešením není výškové mytí oken. „Výškové práce Brno“ 10 Říj

Mytí výloh

Stěžovala jsem si rodičům, že v bytě, ve kterém bydlím, jsou některá atypická okna, která není možné umýt z bytu. Aby se dalo umýt jejich vnější část, museli byste jít ven a nějakým způsobem se dostat do potřebné výšky. K ničemu jsem tím rodiče nevyzývala, ale oni jsou tak báječní, že mi sami od sebe věnovali dárek – objednali ke mně firmu Brno mytí oken, která se mi měla o umytí oken ve výšce postarat. – mytí oken cena za m2

O této firmě jsem zezačátku nevěděla ani ň. Myslela jsem si, že ji rodiče vybrali náhodně, ale postupně jsem si o ní na internetu zjišťovala víc a víc informací a byla jsem překvapená, o jak kvalitní společnost podle recenzí zákazníků jde. Svou kvalitu mi zaměstnanci firmy přijeli později potvrdit naživo. Od první chvíle bylo zřejmé, že jednám s profesionály. Věděli přesně, co dělat, jak začít a jak se vyvarovat chyb.

Přivezli…

Mytí skleněných výtahůPřivezli si s sebou horolezeckou výbavu, která jim umožnila, aby se spustili ze střechy až k mým oknům. Bezpečně zajištění se pustili do práce. Když jsem viděla, jak pečlivě a detailně okna myjí, zastyděla jsem se. Protože jsem si vzpomněla, jak to flákám já sama. Taky ta okna potom podle toho vypadají.

A SERVIS LIPKA, s.r.o. neúnavně pokračoval, dokud skla nebyla perfektně čistá a důkladně vyleštěná. Leštění jsem přihlížela s velkým zájmem, protože sama ho praktikuju velice povrchně a s velice špatným výsledkem. Vždycky jsem si myslela, že výsledek leštění je závislý na kvalitě lešticího prostředku, ale vzhledem k tomu, že mycí četa nepoužila žádný prostředek a okna se díky jejich leštění nádherně leskla, uvědomila jsem si, že výsledek záleží jen na tom, jak moc se leštění věnujete.

Práce firmy i výsledek mě opravdu zcela nadchly, a tak jsem si s firmou domluvila pravidelné docházení abych se už nemusela umýváním oken zabývat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.