Nanoimpregnace zajistí dlouhodobou čistotu vašich skel, kterou ocení opravdu každý

Nanoimpregnace zajistí dlouhodobou čistotu vašich skel, kterou ocení opravdu každý 23 Říj

Mytí světelných reklamChceme našim zákazníkům nabízet ty nejlepší služby, které jsou dostupné a reálné. Proto v naší firmě  Praha mytí oken  sledujeme trendy a neustále naše služby vylepšujeme a zdokonalujeme. Vedle detailně odzkoušených účinných technologií a spolehlivým týmem svých pracovníků, je stejně důležitý výběr kvalitních značkových přípravků a pomůcek. A to se samozřejmě týká i flexibility a možnosti nastavení cyklického opakování mytí a ošetření skel. Této službě bychom chtěli věnovat prostor v tomto článku. Protože zjišťujeme, že spousta lidí nemá povědomí o tom, jak dosáhnout skutečně lesklých oken. Naší poslední zakázkou bylo mytí oken v bytě, kde se je snažili umýt jak nájemnice tak i majitel. Ale pořád se jim to nedařilo tak, jak si o představovali. – mytí oken ceník

Mytí skel proto spočívá v poctivém provedení za pomoci špičkových čistících produktů. Ale vlastní leštění je již bez použití leštidel. Neboť ta mají za následek neestetické šmouhy a skvrny vytvořené díky povětrnostním vlivům. Společnost proto zásadně provádí leštění tzv. trikem suchého leštění, které zaručuje stálost vyleštěných skleněných ploch. Po této „mycí etapě“ nabízí svým klientům firma „zlatý hřeb“ vlastní technologie a tou je beze všech pochybností ekonomicky a esteticky velice lukrativní nabídka – ošetření takto vyčištěných oken a všech prosklených prostor (to znamená i ve výškách a těžko přístupných místech) pomocí hydrofobní impregnace.

Nanesením…

Mytí zimních zahradNanesením vybrané technologie dochází k ošetření pečlivě umytých skel. Po 20 minutovém zaschnutí pracovníci opět pečlivě tuto vrstvu vyleští. Na takto připravený skleněný povrch se již nanese a rozetře hydrofobní impregnace GlasProtect. Vzniklá nanovrstva se naposledy vyleští do vysokého lesku. Efektivnost a ekonomičnost spočívá v tom, že teď již při dalším mytí nebude třeba čisticích prostředků, ale pouze stačí omytí čistou vodou. Nanovrstva spolehlivě zabezpečí shlukování špíny do kuliček vody a je samospádem či ostatními povětrnostními vlivy bez zanechání špinavých stop a fleků na skle, odváděna pryč.

Další výraznou vlastností této metody je skutečnost, že zabraňuje možnosti vzniku plísní, vodního kamene, skvrn od rzi či soli. Navíc ochraňuje takto ošetřené skleněné plochy před škodlivými vlivy UV záření. Tato firma poskytuje záruku 2 let na 100% účinnost této technologie s tím, že předpokládaná životnost a plná účinnost je 4-5 let. Tyto faktory jsou velice důležité i pro ty zákazníky, kteří potřebují okna vyčistit a umýt ve velkých prostorách. Protože pokud má docházet k častému mytí oken ve velkých prostorách, je to nejen časově a finančně náročnější, ale mnohdy to omezuje i lidi, kteří se v těch prostorech vyskytují. Proto je nanoipregance nenahraditelným pomocníkem, pokud chcete mít stále krásně čistá a lesklá okna. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Ohodnotit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.