Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Na co nestačím, zmáknou jiní. Tak to bylo i s mytím oken…

Na co nestačím, zmáknou jiní. Tak to bylo i s mytím oken… 22 Čvc

Dlouhou dobu mě trápilo, že co jsem po úrazu na lyžích skončila přechodně na vozíčku, již jsem nezvládala úplně běžné věci v domácnosti jako dříve. Zjistila jsem, že ne všude mám bezbariérový přístup. Bohužel jsme tehdy neměla přítele, který by mi doma práci ulehčil. Na druhou stranu jsem měla a mám hodno maminku, která byla ve všech ohledech nápomocna. Ale zase já jsem nechtěla jí zneužívat. Bylo mi to samotné nepříjemné. Takže jsem ji volala jen v nejnutnějších případech.

Odborné čištění prosklených ploch zimních zahrad a skleněných pergol

Když jsem zjistila, že nemohu vyčistit okna ani s nástavcem, jednou z prvních věcí, kterou jsem zařídila, bylo najít úklidovou společnost na mytí oken. Jelikož existuje opravdu hodně úklidových společností, výběr nebyl lehký. Už jsem se třásla na to, že mi odpadne na nějakou dobu tato starost. Abych skutečně měla jistotu, že vybraná firma nebudou nějací nepoctivci, vybírala jsme opravdu pečlivě.

Srovnávala jsem, četla komentáře a recenze. Hledala jsem především v rubrice Odborné čištění prosklených ploch zimních zahrad a skleněných pergol. A taky odbornost na mytí výloh, odstranění polepů, stínících a bezpečnostních folií v Brně . Nakonec mi z toho nejlépe vyšla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken.

A jsem vážně ráda, že jsme se obrátili právě na ně. Okna umyli perfektně a sama jsem se divila, jak je možné, že to dovedou lépe než já. Já bych se s tím vším štvala klidně půl dne, dost možná i déle. Kdybych to tedy dělala sama. A i když jsem to vždy dělala poctivě, nikdy jsem neměla ta skla tak lesklá. Ve výsledku tato služba nebyla ani nijak extra drahá, jak jsem zprvu podle některých recenzí očekávala.

Mytí výloh, odstranění polepů, stínících a bezpečnostních folií v Brně

A abych se o okna nemusela často starat, dali na ně impregnaci GlasProtect – GSP, která vydrží i několik let a špína ze skel se opláchne jen proudem vody. Tímto bych tuto firmu chtěla všem doporučit, protože odvedli skutečně skvělou práci. Mě tím tak ušetřili hromadu starostí. Zaměstnanci byli navíc velmi milí, ochotní a slušní a neměla jsem s nimi jediný problém – přišli včas, práci odvedli dobře a komunikace s nimi probíhala na výbornou.

Další výhodou je, že tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Takže když budu někdy potřebovat něco dalšího, tak se určitě znovu obrátím na ně, protože se mi s nimi jednalo opravdu dobře a vím, že tam mám záruku nejlepší kvality a dobrého jednání.

Proto tuto firmu A SERVIS LIPKA všem doporučuji, pokud poptáváte mytí oken nebo i jinou službu. K jejich službám patří čištění sedaček, mytí podlah, čištění koberců, výškové práce, odstraňování plísní a graffiti. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Jsou skutečně schopní dojet kamkoliv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.