Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Okna, která dostala od ptáků pořádně zabrat…“Výškové mytí oken Praha 10“. Práce ve výškách Praha

Okna, která dostala od ptáků pořádně zabrat…“Výškové mytí oken Praha 10“. Práce ve výškách Praha 15 Úno

Pán, který nám nedávno zavolal do firmy byl – alespoň pro mne – něco jako přírodní úkaz. Hned na začátku a bez varování na nás „vyrukoval“ hlubokým hlasem, zda je pravdou všechno to, co na svých webových stránkách uvádíme… Byl poměrně neodbytný a tvrdil, že je to pro něho velmi důležité.

 S plnou…

S plnou odpovědností jsme jej ubezpečili, že na webu úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí a čištění oken Praha 10, jsou ze zásady uváděny pouze pravdivé a úplné informace, takže se na naše služby – může v každém směru plně spolehnout! Pravdou je také skutečnost, že pokud by s našimi službami spokojený nebyl, dokážeme, díky svým zkušenostem nabídnout jiné, vhodnější řešení. Jelikož jsme potřebovali vědět, o jaký rozsah čistících prací se jedná, požádali jsme pána o jeho vyjádření.

Tato naše slova okomentoval pouze jakýmsi „zamumláním,“ a pohotově dodal, že to sám nedokáže dost dobře posoudit. Podstatný je pro něho jeden fakt – úklid nenávidí již od dětských let, a byl by proto velmi rád, kdybychom mu přišli dát do pořádku jeho byt, tedy především okna. K tomu navíc, během zlomku vteřiny předvedl dokonalý herecký mytí lodžiívýstup o tom, jak je po celý dosavadní život pro něho záhadou, proč někteří lidé tak rádi a často kolem sebe uklízejí.

Nakonec…

Nakonec jsme se přece jenom na všem podstatném více či méně dohodli. Našli jsme vhodný termín, přesný čas, a již za dva dny jsme zvonili u dveří jeho bytu, ve staré městské části Brna. Hned v předsíni nás nejvíce zajímalo, co se vlastně přihodilo, neboť informací jsme měli žalostně málo.

Abyste nás, vážený pane pochopil, pokračoval jsem, zdroj a charakter znečištění jsou pro nás velice důležitým vodítkem, neboť pouze s těmito informacemi lze zvolit správný postup vyčištění. Náš klient mlčel – pouze naznačil, abychom jej následovali do kuchyně. Pouze letmý pohled směrem k oknům postačil a bylo nám jasné, odkud vane vítr… Klientova nevelká kuchyně ovšem měla být pouze začátkem.

Muž nám…

Muž nám nabídl místo, nějakou minerálku a začal vysvětlovat, co se mu vlastně přihodilo. Žije sám – což nemusel příliš zdůrazňovat, neboť v celém bytě evidentně chyběla citlivá ženská ruka. Byt byl sice v pořádku a uklizený, ale pouze tím známým „mužským způsobem,“ který každého, takříkajíc „udeří do očí“ na první pohled. Muž již od dětských let začal s chovem exotického ptactva, což postupně přerostlo v celoživotní vášeň.

Svěřil se nám, že ho doposud stále mrzí, že pod tlakem rodiny opustil svůj rodný dům, ale tehdy to prostě jinak nešlo. Vzápětí smutně konstatoval – nu což, lidé kolem nás jsou všelijací, že? Naštěstí, i zde v bytě se mi podařilo nalézt docela správný způsob, jak vytvořit svým opeřeným miláčkům optimální prostředí.mytí prosklenných stěn

Velký balkón…

Velký balkón u obývacího pokoje dokázal, po náležitém zateplení, a díky prosklenému, důmyslně, a pečlivě zkonstruovanému posuvnému mechanismu, přeměnit na krásné místo pro prostornou voliéru, či spíše přírodní oázu – pro své ptačí miláčky tak opravdu vytvořil malý ráj na zemi.

Podle slov našeho klienta, si tak jeho opeřenci – od prvního dne – plně dopřávají plného denního světla a čerstvého vzduchu. Je to pro ně naprosto ideální řešení, které mu již dávno pochválili i jeho kamarádi-chovatelé. Navíc je patrné, že zdraví a kondici ptáků tento prostor dokonale prospívá – zasnil se na okamžik domácí pán.

No, a právě…

No, a právě zde se objevuje „jádro pudla!“ Před několika dny opět svým ptáčkům poskytnul více prostoru pro volnost či svobodné létání, a rovněž také pro pozitivní změnu jejich nálady. Naučeným způsobem zajistil všechna riziková místa, otvory a škvíry, a až teprve potom otevřel voliéru, neboť letité zkušenosti jej dokonale poučily.

Jeho milovaní ptáci tak získali vítanou příležitost zalétat si v prostoru mezi obývákem, kuchyní a předsíní – doslova co hrdlo ráčí. Za sebou zavřel pouze dveře do ložnice, a to pouze proto, že se potřeboval trošku vyspat. Minulý den byl totiž dlouho do noci v práci a padla na něho únava.

Místo několika…

Místo několika desítek minut se mu, ale spánek protáhnul do pozdních nočních hodin. Pořádně ho zaskočilo, když si uvědomil, že prospal celé odpoledne a večer. Běžel okamžitě zjistit, jak se s tím dlouhým časem volnosti, bratrství a rovnosti vypořádali jeho opeření přátelé…

Ještě ani neotevřel chladničku, aby se posilnil lahví piva, když mu padlo do oka kuchyňské okno – ptáci se v jeho nepřítomnosti chovali zcela přirozeně, takže mu okenní tabule, rámy i parapety dokonale označkovali, a další jeho kroky směrem do obýváku potvrdily, že i zde jej čeká repríza nadělení, které postihlo kuchyni a její okno.

Unavení,…

Unavení, ale spokojení pestrobarevní ptáci způsobně seděli jak ve voliéře, tak i na ni, ale kostrukce a sklo balkónového systému nabízely stejný pohled, ne-li ještě horší. Těch několik stop zdravého trávení jeho ptačích přátel, které se nacházely na koberci nebo v předsíni – již na celé situaci nic podstatného nezměnilo.

Proto si raději otevřel studené pivo, sednul si do křesla a od plic si ulevil! Bezpečně věděl, že on v žádném případě tuto spoušť uklízet nebude, nezbývá tedy jiné řešení, než-li urychleně najít někoho, kdo má v této oblasti dostatečnou praxi, odborné znalosti a vypracovanou technologii. On ovšem, dosud o něčem podobném nevěděl ani neslyšel.

mytí výlohJe sice pravdou,…

Je sice pravdou, že má několik dobrých přátel-chovatelů, dokonce zná i dvě ženy. Pokud by je patřičným způsobem oslovil, pravděpodobně by mu i některá z nich poradila, ale překážkou bylo jeho poměrně „neskladné ego.“ Na první pohled to byl pořádný hromotluk, ale pravděpodobně si již v životě ledacos zažil, tak se alespoň skrýval za svým vzhledem.

Představa, že by měl někomu něco nepříjemného vysvětlovat a prosit o pomoc, jej vždy srážela do kolen. Už mnoho let to před nikým neudělal, a již ani nevěří, že by to dokázal. Návíc v sobě nesl pocit viny – že sám před sebou zklamal jako chovatel – když nedokázal uhlídat své chráněnce. Vždyť si mohli i nepěkně ublížit!

Po očku jsme na sebe s kolegou pohlédli, neboť nám nebylo zcela jasné, co tak hrozného se vlastně stalo – všichni přece máme své limity a tato situace se nám jevila zcela lidsky pochopitelná. Zaspat přece může každý, to se občas stává každému, a v tomto případě se rozhodně nejedná o nějakou živelnou pohromu. Raději jsem proto přerušil nastalé ticho, a přešel k podstatnějším a praktičtějším tématům.

Čištění…

Čištění oken bylo v tuto chvíli naším hlavním a jediným úkolem, takže jsme nic – byť pouhým náznakem – nekomentovali. Domácí pán se mezitím rovněž „vrátil“ do reality a souhlasil, že mu v krátkosti vysvětlím podstatu čistící technologie naší společnosti A SERVIS LIPKA, aby byl plně informován, co může od samotné metody a jejich výsledků očekávat.

Především je třeba zdůraznit, začal jsem hned na začátku, že firma Praha 10, Okna, mytí, patří v oblasti úklidových služeb již několik desetiletí k popředním jménům ve svém oboru. Pracujeme nejen u nás, ale rovněž také v zahraničí, přičemž pro nás vždy byla a zůstává na prvním místě spokojenost našeho klienta.

Proto pouze, když je s našimi službami a odvedenou prací spokojen zákazník, je spokojen i každý náš zaměstnanec. Takže asi tak vypadá naše jednoduché

mytí zimních zahrad

a stále platné pravidlo, kterým se řídí celá firma, a to samozřejmě nejen pokud se jedná o čištění oken.

Díky naší…

Díky naší propracované a ověřené technologii, jsme schopni vrátit lesk i silně znečištěným oknům, která se stala součástí stavební činnosti, nebo která nedostávala přiměřenou péči delší časové období. Je nutné taky podtrhnout, že za tím není potřeba hledat nějaké tajné postupy. Vše je pouze věcí zkušenosti, profesionality a pečlivého přístupu k procesu čištění. Takže jakým způsobem naše společnost začíná s profesionálním čištěním oken? V případě, že jsou skla, včetně rámů a parapetů pokryta hrubými nečistotami, které není možné odstranit běžným použitím vody a saponátu – vezmeme do ruky kvalitní škrabku s ostrou čepelí, neboť ta nás ještě nikdy nezklamala.

Z pravidla…

Z pravidla tímto způsobem čistíme okna, která byla nešetrně zastříkána např. barvou, maltou, stěrkou, silikonem či jiným stavebním materiálem. Jistě, takovou situaci zažili mnozí z vás a mají s tím své vlastní zkušenosti – jednoduše, někdy se prostě takovým karambolům není možné vyhnout. Při odborném použití škrabky dokážeme tato znečištění odstranit.

Pouze na okraj se zmiňuji o tom, že práce se škrabkou si vyžaduje plné soustředění, zkušenost a přiměřenou dávku opatrnosti. Pouze tak, lze eliminovat riziko nepříjemného pracovního úrazu, což je samozřejmě prioritou. Tím máme zároveň pod kontrolou okenní skla, rámy a parapety, neboť neopatrné a nezkušené zacházení se škrabkou by je mohlo viditelně poškrábat a poškodit. Což je z hlediska námi preferované vysoké kvality, zcela nepřijatelné.

Pokud pracovníci…

Pokud pracovníci usoudí, že škrabka splnila svůj náročný úkol, přichází na řadu speciální saponát, teplá voda a dokonalé umytí oken. Tento roztok, který společnost A SERVIS LIPKA používá, si pracovníci důvěrně přejmenovali na rozmývák. Neboť je velice účinný, spolehlivý a precizně nám pomáhá umýt okna na každém, byť sebevíce nepřístupném místě. Naše společnost s naprostou samozřejmostí a záměrně – neumývá pouze okenní tabule. Ale rovněž celé nejbližší okolí, takže dáme do pořádku celou konstrukci oken, včetně okenních rámů a parapetních desek. Soustředěnou pečlivostí centimetr po centimetru – a to i v těch, již zmíněných, těžko přístupných místech!

jak odstranit polepy z okenV naší firmě o tomto pečlivém způsobu čištění oken víme své a vůbec o něm nepochybujeme. Právě tento postup nám garantuje, že dosáhneme nejen vzorně čistých, ale rovněž dlouhodobě lesklých a kvalitně umytých oken u každého svého klienta.

Naše technologie…

Naše technologie je nejen dokonale odzkoušená, ale mnohaletou praxí našich kmenových zaměstnanců také ze všech stran prověřená. I proto si ji obecně dovolíme označovat jako výjimečně účinnou a spolehlivou. Tato fakta lze snadno také ověřit na našich webových stránkách slovy našich klientů.

Náš web poskytuje řadu pozitivních ohlasů, spokojených recenzí a klientských doporučení, které jasně dokumentují správnost použité metody. Často se jedná o krátké a spontánní poděkování. Ale také doporučení, popřípadě vyjádření dlouhodobé spokojenosti s naší prací. To samozřejmě společnost A SERVIS LIPKA a jeho zaměstnance vždy těší, ale také pevně zavazuje.

Vraťme se,…

Vraťme se, ale nyní zpět k našemu rozmýváku a jeho podílu práce na čištění oken. Jakmile se všechny jeho přednosti projevily a pomohly z oken odstranit prach, nečistoty a zbytky smogového spadu, můžeme použít gumovou stěrku. Právě díky stěrce perfektně zlikvidujeme zbytky vody a vlhkosti, které zbyly na oknech po rozmýváku.Jedině naprosto suchá a čistá plocha je důležitou zárukou, abychom na konci čistícího procesu dosáhli požadovanou kvalitu odevzdané práce.  Jakmile skončíme se stěrkou, necháme okna ještě dobře doschnout. Abychom získali stoprocentní jistotu, že již nic nebrání poslednímu kroku, tedy leštění.

přípravky na mytí oken

Specifikum…

Specifikum čistící metody společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí a čištění oken Praha 10,  spojené s etapou leštění spočívá v tom, že  z principu nepoužíváme žádné chemické leštidlo. Je všeobecně známo, že jsou tyto přípravky veřejností vyhledávané. Ale pro naše profesionální záměry nejsou vhodné hned z několika příčin.

Především je nutno říci, že jejich použití má pro lesknoucí se okna spíše negativní dopady. Po jejich aplikaci sice dosáhneme zářivě lesklého skla, ale velmi rychle se projeví nečekaná komplikace – důvodem je právě chemické složení naneseného leštidla.

Na povrchu…

Na povrchu skla se vytvoří pro oči neviditelný povlak, který v kontaktu s okolními klimatickými a povětrnostními vlivy začne svou postupnou, ale hlavně nečekanou přeměnu v lepící plochu. Nehrozí, že by se začaly lepit prsty, ale po několika dnech je možné pozorovat, že se prach, nečistoty a smogový spad objevují na vyčištěném okně znovu. Takže za pár týdnů jsme zpět tam, kde jsme již před krátkou dobou byli – okna můžeme začít čistit znovu!

Zákazník proto logicky přichází o svůj cenný čas a peníze. Naproti tomu leštění, které realizuje úklidová společnost A SERVIS LIPKA je zcela jiné. Jediné, čemu při leštění důvěřujeme – je síla paží našich profesionálních pracovníků a čistá bavlněná tkanina. Všechno ostatní je, při systému leštění na sucho celkem zbytečné. Je třeba seběvědomě říci, že na konečném výsledku to je náležitě znát.

Okna jsou…

Okna jsou nádherně čistá, zářivě lesklá, ale hlavně – v této podobě vydrží nesrovnatelně déle, než-li při leštění vzpomínaným chemickým leštidlem. Jednoduše shrnuto – ověřené, odzkoušené a dokonale funkční řešení. Jen tak mimochodem, pro naše klienty je právě způsob leštění na sucho, jakýmsi firemním poznávacím znakem, či vizitkou kvality naší leštící metody . Pokud tedy v této chvíli provedeme menší shrnutí, pokračoval jsem dále, díky naším pomocníkům – škrabce, rozmýváku, stětce. A mnohaletou zkušeností našich pracovníků se závěrečným suchým leštěním – dokážeme zákazníkovi poskytnout spolehlivý a plně odzkoušený systém mytí a čištění oken. Jehož výsledek nemá konkurenci.

Muž se…

Muž se na mne krátce podíval a usmál se – bylo mi jasné, že je nyní právě ten vhodný okamžik, aby přišly ke slovu činy. Můžu směle říci, že jsme se do práce pustili s maximální vervou – konečně jako vždy. Takže za zpěvu – či lépe řečeno za nezvyklého štěbetání exotického ptactva, jsme za dvě hodiny již finišovali ke zdařilému závěru. Chovatel a domácí pán stál na prahu obývacího pokoje, a s výrazem spokojenosti pozoroval kolegovy finální tahy při leštění okna na balkóně. Jediné, co směrem k nám učinil, byl opět široký úsměv a palec ruky směřující vzhůru – více nebylo třeba nic dodávat.

Až když jsme…

Až když jsme měli prakticky zbaleno a chystali se k odchodu, ozval se tím svým atypickým hlubokým – ale nyní již klidným hlasem – víte, začal opatrně a nejistě, možná by nebylo vůbec od věci, kdybyste ke mně chodili pravidelně, co vy na to? Uklízení nebudu mít ani omylem nikdy rád, vždyť to již dobře víte – úklidová společnost A SERVIS LIPKA tak získá nového stálého klienta. A já budu mít o obrovskou starost méně, doložil téměř s nadšením…

Zodpovědností jsme jej ubezpečili, že na webu úklidové společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí a čištění oken Praha 10, jsou ze zásady uváděny pouze pravdivé a úplné informace, takže se na naše služby – může v každém směru plně spolehnout! Pravdou je také skutečnost, že pokud by s našimi službami spokojený nebyl, dokážeme, díky svým zkušenostem nabídnout jiné, vhodnější řešení. Jelikož jsme potřebovali vědět, o jaký rozsah čistících prací se jedná, požádali jsme pána o jeho vyjádření.

 Tato naše…

čím umýt okna

Tato naše slova okomentoval pouze jakýmsi „zamumláním,“ a pohotově dodal, že to sám nedokáže dost dobře posoudit. Podstatný je pro něho jeden fakt – úklid nenávidí již od dětských let, a byl by proto velmi rád, kdybychom mu přišli dát do pořádku jeho byt, tedy především okna. K tomu navíc, během zlomku vteřiny předvedl dokonalý herecký výstup o tom, jak je po celý dosavadní život pro něho záhadou. Proč někteří lidé tak rádi a často kolem sebe uklízejí.

Nakonec jsme se přece jenom na všem podstatném více či méně dohodli. Našli jsme vhodný termín, přesný čas, a již za dva dny jsme zvonili u dveří jeho bytu, ve staré městské části Brna. Hned v předsíni nás nejvíce zajímalo, co se vlastně přihodilo, neboť informací jsme měli žalostně málo.

Abyste nás,…

Abyste nás, vážený pane pochopil, pokračoval jsem… Zdroj a charakter znečištění jsou pro nás velice důležitým vodítkem, neboť pouze s těmito informacemi lze zvolit správný postup vyčištění. Náš klient mlčel – pouze naznačil, abychom jej následovali do kuchyně. Pouze letmý pohled směrem k oknům postačil a bylo nám jasné, odkud vane vítr… Klientova nevelká kuchyně ovšem měla být pouze začátkem.

Muž nám nabídl místo, nějakou minerálku a začal vysvětlovat, co se mu vlastně přihodilo. Žije sám – což nemusel příliš zdůrazňovat, neboť v celém bytě evidentně chyběla citlivá ženská ruka. Byt byl sice v pořádku a uklizený, ale pouze tím známým „mužským způsobem,“ který každého, takříkajíc „udeří do očí“ na první pohled. Muž již od dětských let začal s chovem exotického ptactva, což postupně přerostlo v celoživotní vášeň.

Svěřil se nám,…

jak na mytí oken

Svěřil se nám, že ho doposud stále mrzí, že pod tlakem rodiny opustil svůj rodný dům, ale tehdy to prostě jinak nešlo. Vzápětí smutně konstatoval – nu což, lidé kolem nás jsou všelijací, že? Naštěstí, i zde v bytě se mi podařilo nalézt docela správný způsob, jak vytvořit svým opeřeným miláčkům optimální prostředí.

Velký balkón u obývacího pokoje dokázal, po náležitém zateplení, a díky prosklenému, důmyslně, a pečlivě zkonstruovanému posuvnému mechanismu, přeměnit na krásné místo pro prostornou voliéru, či spíše přírodní oázu – pro své ptačí miláčky tak opravdu vytvořil malý ráj na zemi.

Podle slov…

Podle slov našeho klienta, si tak jeho opeřenci – od prvního dne – plně dopřávají plného denního světla a čerstvého vzduchu. Je to pro ně naprosto ideální řešení, které mu již dávno pochválili i jeho kamarádi-chovatelé. Navíc je patrné, že zdraví a kondici ptáků tento prostor dokonale prospívá – zasnil se na okamžik domácí pán. No, a právě zde se objevuje „jádro pudla!“ Před několika dny opět svým ptáčkům poskytnul více prostoru pro volnost či svobodné létání, a rovněž také pro pozitivní změnu jejich nálady. Naučeným způsobem zajistil všechna riziková místa, otvory a škvíry. A až teprve potom otevřel voliéru, neboť letité zkušenosti jej dokonale poučily.

Jeho milovaní ptáci tak získali vítanou příležitost zalétat si v prostoru mezi obývákem, kuchyní a předsíní – doslova co hrdlo ráčí. Za sebou zavřel pouze dveře do ložnice, a to pouze proto, že se potřeboval trošku vyspat. Minulý den byl totiž dlouho do noci v práci a padla na něho únava.

Místo několika…

Místo několika desítek minut se mu, ale spánek protáhnul do pozdních nočních hodin. Pořádně ho zaskočilo, když si uvědomil, že prospal celé odpoledne a večer.

jak vyleštit okna bez šmouh

Běžel okamžitě zjistit, jak se s tím dlouhým časem volnosti, bratrství a rovnosti vypořádali jeho opeření přátelé…Ještě ani neotevřel chladničku, aby se posilnil lahví piva, když mu padlo do oka kuchyňské okno – ptáci se v jeho nepřítomnosti chovali zcela přirozeně. Takže mu okenní tabule, rámy i parapety dokonale označkovali. A další jeho kroky směrem do obýváku potvrdily, že i zde jej čeká repríza nadělení, které postihlo kuchyni a její okno.

Unavení, ale spokojení pestrobarevní ptáci způsobně seděli jak ve voliéře, tak i na ni. Ale kostrukce a sklo balkónového systému nabízely stejný pohled, ne-li ještě horší. Těch několik stop zdravého trávení jeho ptačích přátel, které se nacházely na koberci nebo v předsíni – již na celé situaci nic podstatného nezměnilo.

Proto si raději…

Proto si raději otevřel studené pivo, sednul si do křesla a od plic si ulevil! Bezpečně věděl, že on v žádném případě tuto spoušťuklízet nebude, nezbývá tedy jiné řešení, než-li urychleně najít někoho, kdo má v této oblasti dostatečnou praxi, odborné znalosti a vypracovanou technologii. On ovšem, dosud o něčem podobném nevěděl ani neslyšel.

Je sice pravdou, že má několik dobrých přátel-chovatelů, dokonce zná i dvě ženy. Pokud by je patřičným způsobem oslovil, pravděpodobně by mu i některá z nich poradila. Ale překážkou bylo jeho poměrně „neskladné ego.“ Na první pohled to byl pořádný hromotluk, ale pravděpodobně si již v životě ledacos zažil, tak se alespoň skrýval za svým vzhledem. Představa, že by měl někomu něco nepříjemného vysvětlovat a prosit o pomoc, jej vždy srážela do kolen. Už mnoho let to před nikým neudělal, a již ani nevěří, že by to dokázal. Návíc v sobě nesl pocit viny – že sám před sebou zklamal jako chovatel – když nedokázal uhlídat své chráněnce. Vždyť si mohli i nepěkně ublížit!

Po očku…

jak vyleštit okna

Po očku jsme na sebe s kolegou pohlédli, neboť nám nebylo zcela jasné, co tak hrozného se vlastně stalo – všichni přece máme své limity a tato situace se nám jevila zcela lidsky pochopitelná. Zaspat přece může každý, to se občas stává každému, a v tomto případě se rozhodně nejedná o nějakou živelnou pohromu. Raději jsem proto přerušil nastalé ticho, a přešel k podstatnějším a praktičtějším tématům.

Čištění oken bylo v tuto chvíli naším hlavním a jediným úkolem, takže jsme nic – byť pouhým náznakem – nekomentovali. Domácí pán se mezitím rovněž „vrátil“ do reality a souhlasil, že mu v krátkosti vysvětlím podstatu čistící technologie naší společnosti A SERVIS LIPKA. Aby byl plně informován, co může od samotné metody a jejich výsledků očekávat.

Především…

Především je třeba zdůraznit, začal jsem hned na začátku, že firma Praha 10, Okna, mytí, patří v oblasti úklidových služeb již několik desetiletí k popředním jménům ve svém oboru. Pracujeme nejen u nás, ale rovněž také v zahraničí, přičemž pro nás vždy byla a zůstává na prvním místě spokojenost našeho klienta.Proto pouze, když je s našimi službami a odvedenou prací spokojen zákazník, je spokojen i každý náš zaměstnanec. Takže asi tak vypadá naše jednoduché a stále platné pravidlo, kterým se řídí celá firma, a to samozřejmě nejen pokud se jedná o čištění oken.

Díky naší…

Díky naší propracované a ověřené technologii, jsme schopni vrátit lesk i silně znečištěným oknům, která se stala součástí stavební činnosti, nebo která nedostávala přiměřenou péči delší časové období. Je nutné taky podtrhnout, že za tím není potřeba hledat nějaké tajné postupy. Vše je pouze věcí zkušenosti, profesionality a pečlivého přístupu k procesu čištění.

Takže jakým způsobem naše společnost začíná s profesionálním čištěním oken? V případě, že jsou skla, včetně rámů a parapetů pokryta hrubými nečistotami, které není možné odstranit běžným použitím vody a saponátu – vezmeme do ruky kvalitní škrabku s ostrou čepelí, neboť ta nás ještě nikdy nezklamala.

výškové mytí oken

Z pravidla…

Z pravidla tímto způsobem čistíme okna, která byla nešetrně zastříkána např. barvou, maltou, stěrkou, silikonem či jiným stavebním materiálem. Jistě, takovou situaci zažili mnozí z vás a mají s tím své vlastní zkušenosti – jednoduše, někdy se prostě takovým karambolům není možné vyhnout. Při odborném použití škrabky dokážeme tato znečištění odstranit.

Pouze na okraj se zmiňuji o tom, že práce se škrabkou si vyžaduje plné soustředění, zkušenost a přiměřenou dávku opatrnosti. Pouze tak, lze eliminovat riziko nepříjemného pracovního úrazu, což je samozřejmě prioritou. Tím máme zároveň pod kontrolou okenní skla, rámy a parapety. Neboť neopatrné a nezkušené zacházení se škrabkou by je mohlo viditelně poškrábat a poškodit, což je z hlediska námi preferované vysoké kvality, zcela nepřijatelné.

Pokud pracovníci usoudí, že škrabka splnila svůj náročný úkol, přichází na řadu speciální saponát, teplá voda a dokonalé umytí oken. Tento roztok, který společnost A SERVIS LIPKA používá, si pracovníci důvěrně přejmenovali na rozmývák – neboť je velice účinný, spolehlivý a precizně nám pomáhá umýt okna na každém, byť sebevíce nepřístupném místě.

Naše společnost…

Naše společnost s naprostou samozřejmostí a záměrně – neumývá pouze okenní tabule. Ale rovněž celé nejbližší okolí, takže dáme do pořádku celou konstrukci oken, včetně okenních rámů a parapetních desek – soustředěnou pečlivostí centimetr po centimetru – a to i v těch, již zmíněných, těžko přístupných místech!

V naší firmě o tomto pečlivém způsobu čištění oken víme své a vůbec o něm nepochybujeme. Právě tento postup nám garantuje, že dosáhneme nejen vzorně čistých, ale rovněž dlouhodobě lesklých a kvalitně umytých oken u každého svého klienta.

Naše technologie je nejen dokonale odzkoušená, ale mnohaletou praxí našich kmenových zaměstnanců také ze všech stran prověřená. I proto si ji obecně dovolíme označovat jako výjimečně účinnou a spolehlivou. Tato fakta lze snadno také ověřit na našich webových stránkách slovy našich klientů.

výškové práce

Náš web…

Náš web poskytuje řadu pozitivních ohlasů, spokojených recenzí a klientských doporučení, které jasně dokumentují správnost použité metody. Často se jedná o krátké a spontánní poděkování, ale také doporučení, popřípadě vyjádření dlouhodobé spokojenosti s naší prací. To samozřejmě společnost A SERVIS LIPKA a jeho zaměstnance vždy těší, ale také pevně zavazuje.

Vraťme se, ale nyní zpět k našemu rozmýváku a jeho podílu práce na čištění oken. Jakmile se všechny jeho přednosti projevily a pomohly z oken odstranit prach, nečistoty a zbytky smogového spadu, můžeme použít gumovou stěrku. Právě díky stěrce perfektně zlikvidujeme zbytky vody a vlhkosti, které zbyly na oknech po rozmýváku.

Jedině naprosto…

ceník mytí oken

Jedině naprosto suchá a čistá plocha je důležitou zárukou, abychom na konci čistícího procesu dosáhli požadovanou kvalitu odevzdané práce.  Jakmile skončíme se stěrkou, necháme okna ještě dobře doschnout, abychom získali stoprocentní jistotu, že již nic nebrání poslednímu kroku, tedy leštění.

Specifikum čistící metody společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí a čištění oken Praha 10,  spojené s etapou leštění spočívá v tom, že  z principu nepoužíváme žádné chemické leštidlo. Je všeobecně známo, že jsou tyto přípravky veřejností vyhledávané, ale pro naše profesionální záměry nejsou vhodné hned z několika příčin.Především je nutno říci, že jejich použití má pro lesknoucí se okna spíše negativní dopady. Po jejich aplikaci sice dosáhneme zářivě lesklého skla. Ale velmi rychle se projeví nečekaná komplikace – důvodem je právě chemické složení naneseného leštidla.

Na povrchu…

Na povrchu skla se vytvoří pro oči neviditelný povlak, který v kontaktu s okolními klimatickými a povětrnostními vlivy začne svou postupnou, ale hlavně nečekanou přeměnu v lepící plochu. Nehrozí, že by se začaly lepit prsty, ale po několika dnech je možné pozorovat, že se prach, nečistoty a smogový spad objevují na vyčištěném okně znovu. Takže za pár týdnů jsme zpět tam, kde jsme již před krátkou dobou byli – okna můžeme začít čistit znovu!

Zákazník proto logicky přichází o svůj cenný čas a peníze. Naproti tomu leštění, které realizuje úklidová společnost A SERVIS LIPKA je zcela jiné. Jediné, čemu při leštění důvěřujeme – je síla paží našich profesionálních pracovníků a čistá bavlněná tkanina. Všechno ostatní je, při systému leštění na sucho celkem zbytečné. Je třeba seběvědomě říci, že na konečném výsledku to je náležitě znát.

cena mytí oken

Okna jsou…

Okna jsou nádherně čistá, zářivě lesklá, ale hlavně – v této podobě vydrží nesrovnatelně déle, než-li při leštění vzpomínaným chemickým leštidlem. Jednoduše shrnuto – ověřené, odzkoušené a dokonale funkční řešení. Jen tak mimochodem, pro naše klienty je právě způsob leštění na sucho, jakýmsi firemním poznávacím znakem, či vizitkou kvality naší leštící metody.

Pokud tedy v této chvíli provedeme menší shrnutí, pokračoval jsem dále. Díky naším pomocníkům – škrabce, rozmýváku, stěrce a mnohaletou zkušeností našich pracovníků se závěrečným suchým leštěním – dokážeme zákazníkovi poskytnout spolehlivý a plně odzkoušený systém mytí a čištění oken. Jehož výsledek nemá konkurenci.

Muž se na mne krátce podíval a usmál se. Bylo mi jasné, že je nyní právě ten vhodný okamžik, aby přišly ke slovu činy. Můžu směle říci, že jsme se do práce pustili s maximální vervou – konečně jako vždy. Takže za zpěvu – či lépe řečeno za nezvyklého štěbetání exotického ptactva, jsme za dvě hodiny již finišovali ke zdařilému závěru.

Chovatel…

Chovatel a domácí pán stál na prahu obývacího pokoje, a s výrazem spokojenosti pozoroval kolegovy finální tahy při leštění okna na balkóně. Jediné, co směrem k nám učinil, byl opět široký úsměv a palec ruky směřující vzhůru – více nebylo třeba nic dodávat.

Až když jsme měli prakticky zbaleno a chystali se k odchodu, ozval se tím svým atypickým hlubokým – ale nyní již klidným hlasem. Víte, začal opatrně a nejistě, možná by nebylo vůbec od věci, kdybyste ke mně chodili pravidelně, co vy na to? Uklízení nebudu mít ani omylem nikdy rád, vždyť to již dobře víte. Úklidová společnost A SERVIS LIPKA tak získá nového stálého klienta. A já budu mít o obrovskou starost méně, doložil téměř s nadšením…

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.