Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Myslela jsem si, že je s podlahou konec, z omylu mě vyvedlo „Strojní mytí podlah Mikulov“

Myslela jsem si, že je s podlahou konec, z omylu mě vyvedlo „Strojní mytí podlah Mikulov“ 23 Říj

Hloubkové čištění tvrdých podlahMoje babička, ač na svůj věk je opravdu vitální, vše si obstará sama, s hůlkou si zajde i do obchodu a hlava jí naštěstí stále slouží, má zvláštní řekněme zálibu. Nebála bych se ani jít  pro slovo posedlost. Byt má vždycky do puntíku naklizený, ale trochu si to kazí tou posedlostí, nesnáší totiž jakýkoliv hmyz. Teď si řeknete, že to tak má každá ženská, no to jo, to já samozřejmě nepopírám. Ale moje babička je tím tak zaměstnaná, že třeba i když sedí u televize, pije kafe, tak v druhé ruce má takový ten sprej, co když jím postříkáte danou breberku, tak padne na znak a je po ní. Tady těch sprejů má ani radši nechci vidět kolik. A má celou sbírku, jeden na pavouky, druhej na mravence, třetí na mouchy, čtvrtej na vosy a tak dále. – mytí průmyslových podlah

Takže jen se v bytě něco šustne, lépe řečeno zabzučí, už tam babička „běží“ (na svůj věk přiměřeně samozřejmě), aby to s ubohým tvorečkem ihned nemilosrdně skoncovala. Často se jedná pouze o nějakou vinnou mušku, nebo menší mouchu, které vlastně ani nijak neobtěžují. Ale babička prostě z nějakého důvodu nesnese, aby byli společně v jedné místnosti. Já bych jí ten její „koníček“ i dopřála, kdybych o ní neměla strach. Jednak si říkám, že se tam jednou udusí. Protože v malém bytečku to množství smradlavého spreje jedovatého ve vzduchu zdravé rozhodně být nemůže, jednak už mám bohužel nepěknou zkušenost.

Babičku…

Odborné tepování a dezinfekceBabičku jsem jednou, když jsem k ní šla na návštěvu, našla, jak sedí na zemi u okna. Hned mi bylo jasné, že je zle. Prý tam lítalo nějaké obrovské hovado, tak se po něm ohnala utěrkou a nějak jí podjela noha a upadla. Nemohla vstát, nemohla zavolat, protože telefon měla až na stole. Naštěstí jsem tam přišla ten den na návštěvu, takže  tam seděla asi jen něco přes hodinku, ale vyděsila mě příšerně. Hned jsem zavolala sanitku a po rentgenu v nemocnici zjistili, že má zlomený krček. Takže si tam babička několik týdnů poležela, ale naštěstí to zase rozchodila. To už je rok zpátky, teď je babička zase úplně fit a lítá po bytě se spreji.

Minule se navíc stal úraz málem mně, jsem se v předsíni vyzouvala a úplně mi podjela noha, že jsem zavrávorala. Pak jsem se podívala blíž a zjistila, že na podlaze jsou místy takové kruhy jakoby mastné, od těch sprejů. Zkoušela jsem to vydrhnout, ale neviděla jsem pokrok. Vzpomněla jsem si na kolegyni, která si nedávno pochvalovala úklidovou firmu Mikulov čištění podlah, že jí v bytě ty podlahy vyčistili tak, že mají dokonce jinou barvu – obnovili totiž tu původní. Proto jsem hned zavolala a vyložila jim, jak to tu vypadá. A paní na telefonu mě uklidnila, že to jejich pracovníci určitě zvládnou, a kdy můžou přijet.

Tak jsem byla nadšená z tak rychlé domluvy, babička kdyby na tom uklouzla, tak kdoví jak by to dopadlo. A SERVIS LIPKA, s.r.o. používá strojové čištění kotoučovým strojem, který dokáže účinně ale zároveň šetrně v kombinaci se značkovou kosmetikou povrch podlahy vyčistit. Takže proto můžu jedině doporučit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.