Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Myslela jsem, že jsem si barvami nadobro zničila dlažbu, „Strojové mytí podlah Znojmo“ mě vyvedlo z omylu

Myslela jsem, že jsem si barvami nadobro zničila dlažbu, „Strojové mytí podlah Znojmo“ mě vyvedlo z omylu 24 Říj

Čištění litých podlahOd malička jsem měla blízko k výtvarnému umění. Vždycky mě bavilo si malovat, no tehdy spíše čmárat, takže byli pomalované papíry, časopisy i zdi. Každopádně mi koníček zůstal i v dospělosti, takže maluju kdykoliv mám volnou chvilku. Poslední dobou mám dokonce „problém“ s tím, že nemám kam hotové obrazy dávat. Protože jsem podarovala všechny přátele, celou rodinu i kolegy a malovat se mi nechce přestat. A malovat jen tak a hned to schovávat do skříně se mi zase nechce. Tak mě jednou kamarádka přivedla na nápad. Ať ty obrazy zkusím nabídnout lidem, že by o to určitě byl zájem. Já jsem si moc nevěřila, ale po nějaké době mi to přece jen vrtalo hlavou, že bych to přece jen mohla zkusit. – čištění průmyslových podlah

Za zkoušku nic nedám, říkala jsem si. Tak jsem poprosila kamaráda, aby mi udělal webovky, a kamarádku, která se trochu pohybuje v oblasti reklamy, aby rozhodila sítě a můj web trochu dala do povědomí. Nakonec se to po čase přece jen rozjelo a byl o moje obrazy zájem. Později dokonce takový, že už jsem neměla žádné volné obrazy a tak jsem začala malovat víceméně na zakázku. Malováním jsem začala trávit stále více času. Takže jsem se s malířským prknem přestěhovala do obýváku, kde je víc prostoru a můžu si navíc pustit jako kulisu v televizi nějaké staré filmy. Po pár měsících to tam ale vypadalo hrozně. Protože přestože mám jako podlahu dlažbu, byla celá pokapaná od všech možných barev. Byla to taková paleta, ale na zemi. Měla jsem chuť si nafackovat, že jsem pod stojan nerozprostřela třeba staré noviny.

Zkoušela…

Hloubkové čištění tvrdých podlahZkoušela jsem to houbičkou umýt a něco málo i šlo. Ale přesto na dlažbě byly stopy po barvách a hodně to odnesly také spáry mezi jednotlivými dlaždicemi, které byly dřív světlé. Zkoušela jsem proto na internetu hledat, jestli se tím někdo nezabývá a nakonec jsem našla supr společnost, která se jmenuje Znojmo čištění podlah. Je to úklidová firma, která nabízí služby v několika oblastech, ale mě právě zaujalo, jaké má skvělé ohlasy ve sféře čištění podlah. Proto jsem moc dlouho nerozmýšlela a pozvala si je domů. Mezitím mi příjemná operátorka vysvětlila, jak jejich zákrok probíhá. A všeobecně musím říct, že komunikace s nimi byla skvělá, reagovali okamžitě a byli milý. Což dokážu ocenit v době, kdy jsou některé instituce dotčené a nepříjemné, že po nich člověk něco chce.

Navíc byli opravdu vstřícní, nabídli nejbližší termín, kdy můžou jejich pracovníci přijet. Doma pak probíhal zákrok následovně – podlahu nejdříve vydrhli s pomocí kosmetiky. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, odsáli veškeré nečistoty, mastnotu i vlhkost vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, což jsem nepochopila, tak jsem se hned zeptala proč. A vysvětlili mi, že je to z toho důvodu, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a pak už se vše nechalo jen doschnout. Výsledek byl lepší než jsem čekala, po barvách ani památky, celá podlaha zářila včetně spár, které vypadaly jako nově udělané. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.