Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Pokud máte protiplísňový nátěr LSG, nemusíte se plísně už vůbec obávat. Čištění plísní Praha

Pokud máte protiplísňový nátěr LSG, nemusíte se plísně už vůbec obávat. Čištění plísní Praha 27 Lis

Zbavení se plísní nebylo nikdy lehčíNikdo z našich klientů nebyl zřejmě nikdy nadšený, když objevil, že se u něj doma dělá plíseň. A ještě méně je určitě nadšený z toho, když zjistí, že většina klasických přípravků proti plísním jim ve zbavení se plísně příliš nepomáhá,  tedy Jak odstranit plíseň. Proto v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme službu odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Naše antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Jedním z nejčastějších problému s plísní dnes vznikají novým zateplování domů. Každému zateplení by měl vždy předcházet odborný posudek o technickém stavu budovy a návrh na odstranění systémových nedostatků. To je správná cesta jak zabezpečit, aby po vlastním zateplení nezůstala ve zdech voda. Zdrojem může být vysoká hladina spodní vody, poškozená hydroizolace nebo i nevhodná úprava okolního terénu. Tyto základní mínusy odstraní například vysoušení zdiva nebo jeho sanace.

Nekvalitní…

Černá plíseň v koupelněNekvalitní stavební práce při rekonstrukci nebo i při stavbě nového domu vedou k porušení tepelné izolace, nebo-li k nedostatečně izolovaným místům, kde potom nadměrně uniká teplo. Tato místa se označují jako tepelné mosty. Nejčastěji je nacházíme v rozích, koutech a v blízkostech oken nebo balkónů. Právě zde potom vznikají místa se zvýšenou kondenzací vody a následným vznikem plísní. Dalším nedostatkem při procesu zateplení a příčinou následného vzniku plísní bývá nevhodný typ a hloubka izolační vrstvy. Musíme upozornit na to, že zde nehraje hlavní roli rozměr izolační vrstvy, ale její izolační schopnost. Vyjadřujeme ji koeficientem prostupu tepla (lambda) a tento prostup by měl dosahovat co možná nejnižší hodnoty, a to zhruba 0,04 – 0,03W/m.

Podcenění těchto parametrů vede k nežádoucím problémům. Proto je lepší se spolehnout na LSG, který funguje stoprocentně. Spokojena je s ním i jedna z našich posledních klientek. Začala se jí tvořit plíseň v kavárně, takže asi ani není nutné dopodrobna rozepisovat, o jak moc velký problém se jednalo, když se vám plíseň vytvořilo v takovém podniku. Byla poměrně zoufalá, když se jí s tím nedařilo nic dělat. V jejím případě byla plíseň způsobena právě zmíněným teplotním rozdílem. Každopádně jsme plíseň odstranili a LSG se postaral o to, že už s plísní nemají žádné potíže.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.