Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Když se vám něco nedaří, profesionálové to napraví…

Když se vám něco nedaří, profesionálové to napraví… 6 Zář

S kamarádkou jsme s i otevřeli kroužky pro předškoláky a zaměstnáváme mladé lidi, kteří chtějí získat velmi cennou praxi a úspěšný start do života. Já jsem původně vystudovaná pedagožka pro první stupeň základní školy. Učení dětí školou povinných jsem se věnovala pouze několik let, než jsme založili rodinu. Poté už jsem se na své původní pracoviště nevracela, a místo toho jsem rozjela vlastní podnikání. Tedy ne sama, ale za nemalého přispění mé kamarádky a několika mladých lidí.

Odstranění tvrdých nečistot, lepidel, tmelů, silikonů celo plastových polepů ze skla výkladů

Mám velmi kladný vztah k hudbě a umění, takže pořádám dětské kroužky s touto tematikou. Loni jsme s dětmi vytvářeli různé dekorace z papíru, které jsme lepili na okna. Nyní přišel čas všechno strhnout a výzdobu inovovat. Jenže to nešlo tak lehce, jak jsem si myslela. Vlastně mi to vůbec nešlo. I když si pěstuji nehty, nebyla jsem schopna izolepu pořádně seškrábnout. Obávala jsem se, že bych mohla skla poškodit. A tak mi nezbylo nic jiného než najít pomocnou sílu, která by se takového úkolu zhostila.

Po nějaké době surfování na internetu a pročítání recenzí jsem se rozhodla pro odborníky z firmy Odstranění polepů z výkladů Praha, kteří na svých internetových stránkách měli napsáno, že se zabývají mytím podlah, čištěním koberců, odstraňováním graffiti a plísní, a hlavně mytím oken, včetně výškových prací. Ještě týž den jsem se s paní na centrále domluvila na podrobnostech a předběžné kalkulaci. Pak již nezbývalo nic jiného než čekat na ten velký úklidový den.

A musím říci, že když jsem viděla pracovníky k nám přijít, tak už jsem pomalu paní z centrály věřila, že to nebude problém. Protože přijeli dokonale vybaveni. Ale bylo vidět, že to jsou proškolení profesionálové, protože na různé plochy používali různé prostředky a v jejich podání mytí oken vypadalo jako ta nejjednodušší činnost na světě. Na stržení lepidla použili speciální deseticentimetrové škrabky, které jsou ke sklům velmi šetrné.

Když jsem se pak ptala, co používají na leštění, tak mně jeden z pracovníků vysvětlil, že nepoužívají žádná leštidla, která běžně zanechávají stopy po leštění, ale pouze bavlněnou plenu. Byla jsem překvapená, že v dnešní době dělá někdo něco tak poctivě. Většinou si totiž práci chce každý usnadnit. Ale bylo vidět, že to A SERVIS LIPKA takhle dělají běžně, protože ten trénink byl zjevný. Měli to v rukách a vše bylo dokonale vyleštěné. Nikde nebyly žádné šmouhy. Výsledek dopadl na výbornou a stěží byste hledali stopy po izolepě a lepidlu. Mohla jsem si tedy gratulovat k dobrému výběru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.