Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Když je překvapení vytvořeno od srdce…

Když je překvapení vytvořeno od srdce… 6 Zář

Mám skvělého manžela, který podporuje mé koníčky a vášně. Vystudovala jsem školu umění a designu, ale poté, co jsem se ze mě stala matka, uměleckou činnost jsem v podstatě pověsila na hřebík. Až donedávna. Kdy jsem zase postupně začala malovat. Bylo na to víc času, protože děti jsou již větší a rozumnější. Můj manžel byl moc rád. A tak se rozhodl uspořádat v našem kulturním domě mou výstavu. Mělo to být pro mě částečně překvapení.

Mytí výkladů a odstranění celo polepů, bezpečnostních folií ze skla v Brně

Samozřejmě, že vystavované obrazy jsem nakonec vybírala já, ale dlouho mi nechtěl prozradit, co to domlouvá. Prostory mu byly zapůjčeny s tím, že si vše potřebné musí obstarat sám. Vytvořil reklamu na akci a nechal celý prostor vyčistit. Rozumějte, že objednal úklidovou firmu na mytí podlah a oken ve výstavních prostorách. Nicméně vtip byl v tom, že něco chtěl sjednat, ale neměl k tomu ty lidi. S žádnou dobrou úklidovou firmou totiž neměl zkušenosti. Co teď? Záchranné lano mi bylo hozeno záhy. Jeden z jeho kamarádů mu doporučil profesionální myče z úklidové společnosti Stržení odstranění polepů Brno.

A pak už to šlo samo. Dohodli si termín čištění na následující týden. O šest dní později pracovníci byli na místě a hned se pustili do práce. S tím veškerým vybavením, které k práci měli, jim to šlo velmi rychle. Bylo vidět, že to jsou odborníci na tom správném místě a že mají bohaté zkušenosti, protože práce jim šla od ruky. Velice se mu líbilo, že vše umyli a vyčistili opravdu pečlivě a také to, že si opravdu dali záležet na leštění.

Chvíli prý přemýšlel, jaké lešticí prostředky asi používají, ale když se zeptal, tak jej pracovníci poučili, že oni na leštění používají metodu tzv. suchého leštění, což znamená, že naopak vůbec žádné lešticí prostředky nepoužívají. Jediné, co používají, je síla a kvalitní bavlněné utěrky speciálně na leštění. Byl překvapen, že i v dnešní době někdo takhle pečlivě něco dělá a že si neusnadňuje práci kdovíčím. Celkově musím říct, že když jsem ty přichystané prostory viděla, bylo to dojemné. Vypadalo to, jako bychom se chystali na příjezd anglické královny. Vše se lesklo čistotou a mělo punc noblesy. A to byl jen “obyčejný” kulturní dům. Celá akce byla více než povedená. Svou zásluhu na tom mají i A SERVIS LIPKA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.