Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Grafitti se můžete zbavit již do druhého dne, se společností Odstraňování graffiti Praha

Grafitti se můžete zbavit již do druhého dne, se společností Odstraňování graffiti Praha 31 Čvc

Ráda bych se s vámi podělila o svou zkušenost s úklidovou společností Odstraňovaní graffiti Praha, která mi opravdu vytrhla trn z paty. Před necelým rokem jsem začala podnikat a naplno se věnovat oboru, který jsem vystudovala, a to je design interiérů. Začínala jsem s poměrně velkými zakázkami, kde jsem měla na starost aranžování výloh.

Jakou chemii použít pro čištění a odstranění graffiti v Praze

Byla to velká akce a na počátku své kariéry jsem nechtěla dělat zbytečné chyby, které by mi zavíraly dveře k dalším příležitostem. Bohužel se stala naprosto neočekávaná příhoda. Blížila se otvíračka jednoho nejmenovaného salonu, kde jsem právě dělala výlohy. Jednoho dne se probudím a volá mi kolegyně, že někdo nám posprejoval fasádu. Zodpovídala jsem za prezentaci firmy, takže jsem to tak nemohla nechat. A muselo se jednat rychle…

Sedla jsem si proto k internetu a hledala takovou firmu, která by s odstraňováním graffiti měla opravdu zkušenosti a měla bych u ní alespoň nějakou záruku, že by to mohlo jít dolů.

Zaujala mě diskuze a nabídky tohoto typu, grafitti se můžete zbavit již do druhého dne, se společností Odstraňování graffiti Praha, víte jakou chemii použít pro čištění a odstranění graffiti v Praze a jakou spolehlivou ochranu použít proti grafitovému znečištění a sprejerským útokům.

A našla jsem tam firmu, která mě opravdu moc zaujala. Jednalo se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ta nabízela nejen antigraffitový nátěr AGO, který na povrchu vytvoří ochranný filtr, takže pokud vám na stěnu někdo něco načmárá, půjde to bez problému dolů. To však nebyl náš případ, o nějakém ochranném filtru jsem četla poprvé. Ale i tak s tím šlo něco udělat. Zaměstnanci z A SERVISU LIPKA si s tím dokázali poradit. A navíc přijeli do druhého dne!

Spolehlivá ochrana proti grafitovému znečištění a sprejerským útokům

Nejprve to odstranili speciálními přípravky, až tam zbyl opravdu jen opravdu hrozně slabý stín, který poté zamalovali fasádní barvou, kterou si nechali předem namíchat. A poté nanesli ochranný nátěr AGO, díky kterému máme jistotu, že se už graffiti na zdi neobjeví. A pokud ano, tak vím, že to nebude vůbec žádný problém.

Takže jsem se tím už nijak nezabývala a moje nervy mohly díky tomu v klidu odpočívat. Navíc mi zaměstnanci řekli, že většina sprejerů už pozná, zda je na zdi ochranný nátěr nebo ne. Takže když zjistí, že tam je, tak to nechají být. Proto můžu tuto službu odstranění graffiti od výše zmíněné úklidové firmy  A SERVIS LIPKA všem jedině doporučit, protože jsem s nimi byla opravdu moc spokojená.

Zaměstnanci firmy jsou navíc všichni skuteční profesionálové, kteří ví, co dělají. Takže se vám nemůže stát, že by se jim graffiti nepodařilo dát dolů. Navíc jsou k tomu velmi milí a ochotní a je s nimi bezproblémová domluva. Jsou sice o něco dražší, ale rozhodně se to vyplatí. Ty speciální nátěry a podobně samy o sobě musí být drahé, takže není možné, aby i taková služba byla nejlevnější. A to člověk ještě musí vzít v potaz, že je to i fyzicky náročnější práce.

Doufám, že jsem přidáním své recenze pomohla těm, kteří se rozhodují, zda si ochranný nátěr mají nechat nanést nebo ne, protože je to podle mého názoru věc, kterou se hodí znát, a ještě lépe aplikovat i v praxi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.