Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Graffiti na fasádě školy nebo kdekoliv jinde vám pomůže odstranit „Čištění graffiti Liberec.

Graffiti na fasádě školy nebo kdekoliv jinde vám pomůže odstranit „Čištění graffiti Liberec. 6 Říj

recenze odstranění graffitiKonec prázdnin je pro mnoho dětí, ale i učitelů hodně smutný čas. Po dvou měsících volna a radosti se zase musí vrátit do školních lavic a 10 měsíců dávat pozor. Kromě toho musí brzo ráno vstávat a dělat doma domácí úkoly a učit se na písemky a plnit všechny ty otravné povinnosti, kterými si ale musí projít při povinné školní docházce všichni. Není se tedy čemu divit, když se s přibývajícími srpnovými dny nálada horší. Já jako matka třech dětí a ředitelka základní školy to znám moc dobře, dětem se do školy prostě nechce, i když tam mají spoustu kamarádů. Ty menší se ještě možná těší, ale ti větší kamarády vídají i o prázdninách a touha po vědomostech je opravdu nijak neužírá. – jak odstranit graffiti

Každý tady ten svůj smutek na konci prázdnin ventiluje jinak. Letos se ale našel jeden student. Který to udělal docela neobvyklým, ale nelegálním způsobem. Někdo totiž na fasádu školy nasprejoval nápis, že školu nesnáší a všichni tam jsou úplní – teď si doplňte sprosté slovo. Když to pak školník zjistil okamžitě mi volal co s tím budeme dělat. Viníka samozřejmě už nikdy nenajdeme, můžeme sice předpokládat, že je z naší školy, jisti si tím, ale být nemůžeme. Musíme se tedy zaměřit na to, jak se toho nevzhledného a negativního nápisu co nejrychleji zbavit. Nikdo totiž nechce nastoupit v září do školy, která má na sobě nápis, že za nic nestojí.

Situaci…

levné odstranění graffitiSituaci jsme zhodnotili a rozhodli jsme se, že se obrátíme na specializovanou firmu. Která se touto problematikou zabývá. Kontaktovali jsme firmu Liberec odstranění graffiti. Která se specializuje mimo jiné také na odstraňování graffiti, proti graffiti prevenci jako je opatření fasády antigraffitovou vrstvou a kompletní servis s tím spojený. Jedná se o profesionální firmu, která zajistí kompletní servis služeb od samotného odstranění graffiti z fasády, očištění graffiti, nanesení ochrany proti graffiti znečištění a vandalismu, antigraffiti nátěry, aplikace účinné ochrany proti sprejerům a jinému pouličnímu umění včetně výlepu plakátů. Myslíme si tedy, že si s nápisem hravě poradí. Zaměstnanci firmy přijeli na smluvený termín a pustili se do práce.

Nápis opakovaně zesvětlovali pomocí vysokotlakého čističe až nebyl téměř vůbec vidět. Poté tu část, kde byl a která byla tímto zesvětlením poznamenána přetřeli fasádní barvou a za bylo hotovo. Za pár hodin fasáda vypadala, jako by se nic nestalo. Avšak měli jsme štěstí, protože účinnost odstranění takovýchto děl z fasád, které nemají žádnou antigraffitovou ochranu se pohybuje od 60 do 90 %. 100% účinnost zajistí pouze to, že si necháte na fasádu nanést antigraffiti nátěr. Díky této preventivní ochraně nebude odstranění případného dalšího graffiti problém.

Odstranění graffiti a aplikaci antigraffiti nátěru se A SERVIS LIPKA, s.r.o. věnuje již několik let na tuzemském i mezinárodním trhu a graffiti odstraňují téměř ze všech povrchů, věříme tedy, že to byla ta správná volba. Kromě toho doufám, že ostatní děti se do školy těší aspoň trochu a že až nám příště někdo zase něco na fasádu nasprejuje bude to nápis, který hlásá, že školu miluje a nemůže se jí dočkat.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.