Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Fundovaných a schopných není nikdy dost

Fundovaných a schopných není nikdy dost 5 Lis

V areálu naší školy máme hned několik budov, která nejsou pro běžné úklidové pracovníky snadno dostupná. Zvláště se pak jedná o budovu jídelny v druhém patře, která má prosklenou fasádu a nyní také nedávno zrekonstruovaná přednášková síň s okny nad úrovní hlavy. Tato okna jsou však věčně zatažená závěsy, jelikož se zde často promítá prezentace nebo film. Okna se samozřejmě špiní stále stejně, ať jsou zatažená či nikoliv.

Mytí a čištění oken v Brně

Dvakrát do roka si proto zveme na čištění oken profesionální úklidovou firmu Umývání oken Brno, která má zkušenosti také s výškovým umývání oken, to jsou naši lidé. Když firmu kontaktujeme, tak telefon zvedne velice milá paní operátorka, která nám vyjde vždy vstříc. Nikdy jsme na pracovníky nečekali déle, než bylo smluveno. Když přijdou, mají úsměv na tváři a jde vidět, že své práci rozumí a vědí, co a jak dělat.

Domluva a sjednání služby je tedy naprostá hračka, práce je odvedena vždy pečlivě a profesionálně. Vynikají hlavně díky svému přístupu k práci, klientům, technikou a prostředky. Málokterá firma ví o čištění tolik jako oni. A pozná se to právě na výsledku. Jejich postup určitě stojí za zmínku.

Po důkladném mytí oken začínají s leštěním, ale nepoužívají vůbec žádné leštící přípravky. Ty jsou totiž nevhodné, jelikož po krátkém čase můžete vidět tahy po leštění a nevzhledné šmouhy, které kazí celkový dojem z umytého okna. Místo toho využívají svou vlastní techniku, a to techniku suchého leštění. Ten spočívá v tom, že pracovníci mají suchou bavlněnou plenu a až okna uschnou, začínají je teprve leštit.

Leští opravdu pomalu, nevynechají ani jeden kousek a dbají na to, aby bylo vše důkladně vyleštěné. Samozřejmě čištění na sucho je sice fyzicky náročnější, ale o to lepší získají pracovníci výsledek. Všechna špína, skvrny, šmouhy a otisky prstů jsou vždy pryč mrknutím oka. Okna těchto budov vypadají dokonale, skoro jako nová.

Občas potřebujeme strhnout také nějaké plakáty a lepidlo ze skel. To není pro tuto firmu žádná překážka. Tým A SERVIS LIPKA má k dispozici korundové žiletky s průměrem nejméně deset centimetrů a díky nim odstraní všechny nečistoty bez toho, aniž by došlo k poškození skleněné plochy. Musím říci, že jsme s firmou naprosto spokojeni a nemáme jim co vytknout.

Málokdy se setkáte s tak perfektní službou a příjemnými pracovníky. Firmu můžeme doporučit dále, protože věříme, že se o vaše okna postarají stejně jako o ta naše. A to není vše, čím se firma zabývá. Čistí také koberce, podlahy, odstraní grafity z fasád i plísně. Není snad nic, co by tato firma nezvládla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.