Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Fasádu jsme si sami posprejovali, ale nepovedlo se nám to, až „Čištění graffiti Olomouc“ to za nás napravil

Fasádu jsme si sami posprejovali, ale nepovedlo se nám to, až „Čištění graffiti Olomouc“ to za nás napravil 24 Říj

čím odstranit graffitiChtěli jsme si ulehčit práci a místo toho jsme si pěkně zavařili. Manžel totiž pořád kouká a sleduje různé vychytávky a zlepšováky. A když už jsem několikrát za poslední rok podotkla, že je prostě potřeba po těch letech už přetřít fasádu. Ta naše tak špinavá a oprýskaná, že to prostě není hezký. Tak jsem se jednou, když jsme zase jako obvyklou neděli, jeli do hobby marketu. Protože manžel má neuvěřitelnou spotřebu hřebíků a laků a všeho možného, koukala na barvy určené pro fasády domů.

Dokonce jsem si i dvě vyhlídla, jednu okrovou a druhou umírněnější béžovou. Když jsem je pak manželovi ukazovala, tak říkal, že má pro náš domek lepší plán. Já se zas zděsila, co z toho vyleze, ale už jsem se za ty roky, co jsem s ním, rozhodla nepodivovat se nahlas. Protože to stejně nikam nevedlo a nakonec si prosadí stejně svou, takže takto se vyhnu hádkám, které jsou stejně vždycky jen malicherné. – jak odstranit graffiti

Když jsem se pak později opatrně zeptala, jakýže to plán má pro naši fasádu připravený, tak mi nadšeně řekl, že spreje. Ptala jsem se, jaké to spreje má na mysli a on jako by nic řekl, že ty na graffiti přece. Jako by to bylo jasné. Po chvíli to tedy vysvětlil a uvedl na pravou míru.

Že zase v nějakém tom svém chytrém videu viděl, že místo, abychom se pachtili s tím, že barák klasicky natřeme válečkem a štětci, že ho posprejujeme spreji, při čemž si vybereme samozřejmě jen jednu barvu, a tím to bude rychlejší, protože spreje mají široký rozstřik a tím to prý bude raz dva. Nakonec jsme sprej koupili světle žlutý, teda několik sprejů. Ale pouze jeden odstín a jeden slunečný víkend jsme se dali do toho. Ze začátku, kdy se začalo stříkat na původní bar u omítky, jsem si to v duchu pochvalovala. Protože to rychle a docela silně krylo.

Jenže…

přípravky na odstranění graffitiJenže jakmile člověk sprej pustil a začal od znovu, vždy ta část, která se dotýkala a tím že je to sprej, tak aplikace není precizní, se to překrylo s nasprejováním před chvílí a vznikly tak škaredé mapy. Že to vypadalo, jako by to bylo plesnivé, namoklé. Protože mezi tou světle žlutou, jak to mělo být, byly tmavě žluté pruhy a fleky a byl to prostě děs.

Takhle to dopadne vždycky. Tenkrát jsem do toho zasáhla. Řekla jsem manželovi, ať toho už nechá a hodí spreje do koše, že s tím si sami neporadíme a je potřeba domluvit nápravu s odborníky. Manžel, když viděl tu pohromu, tak smutně přiznal, že mám pravdu. A já raději s volbou profesionálů přišla sama.

Sedla jsme si k počítači a nejdříve přemýšlela, co zadat do hledáčku, protože kolik lidí udělá takovou volovinu, že. Ale pak mi došlo, že když se jedná o spreje na graffiti, tak by nám mohla pomoct firma, která se zabývá odstraňováním graffiti.

Mezi firmami na internetu jsem zvolila tu, která na mě působila nejseriózněji. Další maléry už opravdu nepotřebujeme, a rovnou tam zavolala, jestli by to zvládli. Jednalo se o firmu Olomouc odstranění graffiti  a od prvního telefonátu až po samotný zákrok bylo jasné, o jaké se jedná odborníky. Graffiti odstranili, srovnali vše tak, že uvedli fasádu do původní podoby. Navíc byli moc milí, vstřícní a pečliví. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.