Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Dlažba v obýváku, kam chodíme rovnou ze zahrady, si zažila své, „Strojové mytí podlah Prostějov“ jí vrátilo život

Dlažba v obýváku, kam chodíme rovnou ze zahrady, si zažila své, „Strojové mytí podlah Prostějov“ jí vrátilo život 24 Říj

Broušení podlahJá žiju celý život v bytě, vystřídala jsem jich hodně, ale vždycky jsem s tím byla spokojená. Ale poslední roky děti, které jsou už náctileté, prosí, abychom se přestěhovali někam do domečku. S tím začal můj manžel. Který to jen tak mezi řečí jednou řekl, že by to nebylo od věci, mít taky trochu toho vlastního trávníku před domem, a dělat grilovačky, nebo si kopat s míčem. Toho se děti samozřejmě chytli a teď to do nás pořád hustí. Manželovi se to řešit nechce samozřejmě. Protože to tak tenkrát jen plácl a já jsem za tu zlou, co nechce nic dovolit. Ale představa, že se kromě domu budu starat ještě o zahradu, mě dost děsila, tak jsem dlouho odolávala. – čištění podlah ceník

Až jednou přišel manžel domů z práce a řekl, že by byla taková možnost, že kolega se chce přestěhovat z domku do bytu někam blíž k manželčině práci, což shodou okolností náš byt byl. Takže začal dlouhý proces. Kdy jsme si naše nemovitosti nechali ocenit, abychom se pak po výměně ještě finančně dorovnali a za pár měsíců jsme byli přestěhovaní.

Nakonec to s tou péčí o zahradu nebyla žádná tragédie. Protože zahrada má asi jen kolem 120 metrů čtverečních. Takže jsme si v jednom rohu udělali takovou pergolu (netuším, proč to tak ten kolega zařízené neměl, ale podle všeho zahradu téměř nevyužívali), vedle pergoly manžel udělal takový kuchyňský koutek, což byl vlastně jen kupovaný gril a ručně vyrobená udírna. Do druhého rohu zahrady jsme dali nafukovací bazén. Ale trochu větší, než  jen nějaké plivátko, tak na tři tempa tam a pak tři zpátky. Ale na to ochlazení v těch letních parnech to úplně stačí.

A zbytek…

Hloubkové čištění tvrdých podlahA zbytek je tráva, jen jsme podél celého plotu udělali úzké záhonky. Do kterých jsme vysázeli keříky rybízů, malin, ostružin, pár jahodníků a rajčat a hotovo. Zbytek jsme zaplnili popínavými růžemi. Musím říct, že po všem zařizování jsem si v domu přišla na své, zavedli jsme víkendové snídaně na zahrádce pod pergolou, v pátek děláváme grilovačky, které jsme si vytunili. Děláme různé „alobalové balíčky“ do alobalu dáme kousky zeleniny, sýru a brambor a podobné kombinace a je to super. Každopádně jsme zlenivěli, takže místo abychom chodili ze zahrady do domu bokem přes chodbu, tak chodíme rovnou prosklenými dveřmi do obýváku. Samozřejmě, že děti chodívají rovnou v těch gumových crocsech, takže je občas dost naděláno.

Po nějaké době, co jsme tak udělali z obýváku průchoďák rovnou z té zahrady, jsem si všimla, že dlažba je nějaké zašlá, ale špína nešla hadrem dolů. Manžel řekl, ať se s tím nenervuju a místo toho si na to někoho zavolám, že to zaplatí. No ale zařizování nechal na mě, klasicky. Naštěstí to byla ale nakonec hračka. Na internetu jsem si vybrala oblíbenou úklidovou firmu Prostějov čištění podlah  a paní na telefonu, která byla moc milá, mi všechno ochotně vysvětlila a rovnou jsme domluvily termín. Podlahu pak vyčistili kotoučovým strojem v kombinaci se značkovou kosmetikou. Pracovníci A SERVIS LIPKA, s.r.o. se pak předvedli jako praví odborníci, protože po jejich odchodu se podlaha neuvěřitelně prozářila. Myslím, že tak nevypadala ani v době, kdy jsme se nastěhovali. A změny si všimli i naši puberťáci, a to už je co říct.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.