Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Čištění koberců, impregnace podlah, voskování pvc Olomouc

Čištění koberců, impregnace podlah, voskování pvc Olomouc 21 Pro

 Úvodní informace: strojové čištění a tepování koberců Olomouc Vám naše firma poskytne metodou čištění koberců kotoučovým strojem z nezávislým sáním průmyslovým vysavačem. Strojové čištění koberců provádí naše firma nejúčinnější metodou, která se v současné době používá. V dnešní době není účinnější metody na čištění koberců. Pokud se nepodaří vyčistit koberce kotoučovým strojem, není v dnešní době metoda, která by to dokázala a koberce je vhodné vyměnit za nové. Nejnovější systém strojového čištění, za použití velmi kvalitní chemie Boesch floorwash umožňuje vyčistit koberce, se kterými si jiné firmy neumí poradit. Konkurence využívá běžnou metodu čištění koberců extraktorem. Toto čištění je pouze povrchové a přesto, že je levnější v Olomouci běžně za 15,- Kč/m2, nedoporučujeme ho. V minulosti jsme vyzkoušeli a provozovali ještě čištění koberců suchou pěnou, čištění za aplikace práškovými čističi, intenzivní parní čistění a také uvedeným Extrakčním čištěním. Žádné z těchto metod se nevyrovná ve své čistící síle a výsledku čištěním koberců kotoučovým strojem. Po vyčištění koberců se u těchto metod vyskytuje stále stejný problém, po vyschnutí čištěného koberce jsou na ploše jisté fleky a plocha není jednotná. Je to tím, že tyto metody neumí dokonale vyčistit koberce do hloubky. Některá místa jsou vyčištěná více a některá méně a tato nejednotnost dělá právě nestejnost barvy, která je zvláště vidět na jednobarevném koberci. Dalším problémem u těchto jmenovaných metod je, že neumí renovovat vlákna koberce, zkrátka chybí tu mechanické čištění a česání. Naše čištění je dražší od 27,- Kč/m2, ale ve výsledku, umí koberce vyčistit do hloubky, renovovat a načesat vlákno koberce, postavit chlup ve vyšlapaných uličkách u pracovních pozic stolů, pod židlemi s kolečky. Dále na frekventovaných místech, uličkách.

Voskování podlah polymery, strojové čištění koberců Olomouc

V Olomouci a dalších městech ČR, použiváme systém pro důkladné vyčištění koberců kotoučovým strojem Wirbel Comfort Plus, který má váhu 50 kg a tato váha je přenášena na průměr kotouče 43 cm. Koberce kotoučujeme vysokým šampónovacím kartáčem. Štětiny disponují výškou 12 cm pro důkladné hloubkové čištění koberců. Sila přítlaku na kotouč vykartáčuje a vyčeše nečistoty z koberce. V současné době žádná firma v Olomouci nenabízí účinnější metodu strojového a hloubkového čištění koberců. Rotační kotouč s poměrně velkou výškou šampónovacího kartáče umožní proniknutí jemných nylonových štětin do struktury podsady koberce bez jakéhokoliv poškození vlákna. Rotace je šetrná a intenzivní. Rotace k. koberce vyčistí a vykartáčuje špínu, čistící chemická pěna je vtlačena hluboko do základu koberce a nečistoty a špína je vynesena a vytlačena štětinama kartáče na povrch koberce. Kotoučování koberce je pozvolné, postupné a opakované, takže nečistoty jsou znovu a opakovaně neseny pěnou a jsou vyplaveny na povrch koberce, odkud je vzápětí odsána vysavačem Nevada 640.

Strojové čištění koberce, dezinfekce Olomouc
Strojové čištění koberce, dezinfekce Olomouc

 

Touto metodou dosahuje strojové čištění koberců Olomouc velmi kvalitních výsledků při čištění koberců a dokážeme odstranit i ty nečistoty, které jsou usazeny hluboko v podsadě koberce. Hlavní známkou vyčištěného koberce je že za kotoučem zůstává bílá pěna. Můžeme říct, že si dokážeme poradit i koberci, se kterými si jiné firmy v Olomouci neporadí. Každý kdo měl možnost porovnat čištění koberce extrakční metodou a kotoučovým strojem, volí účinnější metodu. Po čištění kotoučovým strojem je vyčištěná plocha jednotná a barvy jasnější i přesto, že v chemii, kterou používáme nejsou chemická bělidla. Strojové čištění koberců Olomouc může být realizováno buď jako jednorázové nebo pravidelné čištění Vašich koberců. Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se zabývá nejen hloubkovým strojovým čištěním koberců, ale provádí v Olomouci i odstraňování graffiti a její antigraffitové ochrany, mytí, čištění a leštění oken, výlohy a všech prosklených ploch. Dále na okna nanášíme nátěr nanoimpregnaci oken, tvz. nešpinavou úpravou, která je především vhodná pro okna se špatnou dostupností. To znamená na vyčištěná okna ve výškách. Nanoimpreganční nátěr oken se aplikuje pouze na venkovní okna, prosklené fasády. Tam kde fouká vítr a kde na okna prší. Právě vítr a déšť neustále okna, výlohy a prosklené plochy fasád čistí svou silnou hydrofobní funkcí. Dále čistíme markýzy, žaluzie a lamely. Čistíme fasády pískováním, a to tlakovou mechanickou metodu čištění, která se úspěšně používá také pro čištění fasád, betonů. lícového zdiva, štípaných betonů, betonových plotových dílů, cihlových zdí, soklů z přírodních a umělých kamenů, obkladů, kamenných podezdívek, dlažeb, kamenných tarasů, přírodních schodů, zašlé špíny na přírodních materiálech, vodního kámene, mechu, plísní, plesnivých zdí, řas, grafitů a odstraňování starých nátěrů. Silným tlakem tryskaného abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot z omítek či starých nátěrů či graffiti. Realizujeme taky chemické a vodní tlakové čištění fasád, zdí, stěn kde provádíme odstranění plísní zelenajících fasád, odstranění černých plísní, zelených plísní, invazivních mechů, šířících se sporů ze zateplených stěn a fasád domů, a to velmi progresivní technologií LSG. Nátěrem LSG dosáhneme toho, že růst a tvorbu zelených sanitrů zamezíme a odstraníme včetně jeho příčiny, vzniku mikrobiálního napadení. Pokud se Vám naše profesionalita líbí, obraťte se s Vaší objednávkou na naši centrálu telefonicky +420 608 740 707 nebo formou emailu: centrala@a-servislipka.cz. Naše pružná firma Vám do druhého dne zpracuje náš finanční návrh.

 

Profesionální čištění koberců Olomouc
Profesionální čištění koberců Olomouc

 

Čištění čalounění, mytí oken výškové, úklid po stavbě, Nano nátěr Olomouc 

Podrobný rozpis. Pro své zákazníky naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. zajišťuje strojové čištění koberců Olomouc. Pro celou řadu našich zákazníků realizuje naše firma čištění koberců kotoučovým strojem a turbo vysavačem. Velká výhoda této metody je, že oba stroje jsou nezávislé a samostatné. Mechanické čištění, drhnutí, kartáčování koberce je prováděno za pomocí kotoučového stroje. Kotoučový stroj rotuje kartáčem pomalu a postupně na čištěném místě a zde probíhá kvalitní vyprání a vyčištění koberce. Přítlak 50 kg a rotace 140 otáček za minutu je systémově natolik účinný, ze čištění koberce jde do hloubky a je vyčištěno každé vlákno koberce po celé své délce. Po mechanickém praní a čištění koberce vyhnanou špínu a nečistoty, které jsou vyneseny pěnou na povrch koberce, vysáváme. Pro toto vysávání koberců, po mechanickém čištění koberce používáme druhý nezávislý stroj třímotorový velmi silný průmyslový vysavač Soteco Nevada 640. Kvalita hloubkového čištění koberců v Olomouci spočívá právě v samostatném použití každého jednotlivého stroje. Je zde volitelnost délky operace čištění a následně regulovatelnosti síly sání. Toto dezinfekční, hloubkové čištění koberců kotoučem a tlakového sání není srovnatelné s dnes nejrozšířenější metodou extrakčního čištění koberců v Olomouci. Extraktor je stroj, který je zároveň vysavačem a čerpadlem, které vhání a stříká čistící chemický roztok. Tedy vysávací kobercovou hubicí stříká na koberec roztok a vysává současně. V tom spočívá jeho nevýhoda, čistící chemický roztok nepůsobí dostatečně dlouho a prakticky je ihned vysáván štěrbinou, na jejíž hraně je právě umístěna rozstřikovací zóna od čerpadla. Dále zde chybí podstatně mechanická složka čištění. U čištění je velmi důležité, kolikrát byl koberec čištěn a jaká chemie k tomuto byla použita. Pokud by předchozí čistící chemie nebyla kvalitní, koberec může být tzv. zapraný a další chemickou reakcí, při realizaci strojového čištění koberců, může dojít k tomu, že koberce se nepodaří zcela kvalitně a s očekávaným výsledkem vyčistit.

 

Strojové tepování koberců
Strojové tepování koberců

Tepování koberců, strojové čištění zátěžových koberců a podlah Olomouc

Pravidelné strojové čištění koberců v Olomouci doporučujeme našim stálým zákazníkům, kteří mají ve svých provozovnách, úřadech či institucích velkou frekvenci pohybu zákazníků nebo zaměstnanců, aby koberce nechávali vyčistit 1x až 2x za dva roky. Strojní čištění koberců Olomouc provádíme strojovou metodou pomocí kotoučového stroje s rotačním kartáčem, velmi účinné čistící chemie Boesch Floorwash a silného třímotorového průmyslového vysavače. Po naši odvedené práci Vám zůstane koberec čistý, dezinfikovaný, zbaven nežádoucího pachu, alergenů a všech nečistot. Metoda strojového čištění je nejúčinnější a koberce, tak dokážeme zbavit i těch nejsilnějších nečistot. Zároveň příjemně oživíme celkový vzhled Vašeho koberce. Pozor ještě jednou zdůrazníme, nezaměňujte naše čištění kotoučem s extrakční metodou čištění koberce, která nemá účinnou složku rotace. Jak jsme již uvedli, čištění koberců extraktorem pouze stříká z hubice roztok na povrch koberce a následně ihned čistící medium vysává. Nevzniká ani pěna a čistící reakce je pouze na povrchu koberce. Cena za čištění koberců v Olomouci extrakční metodou se pohybuje v ceně 15,- Kč/m2, je levnější, ale my jsme jej zcela vyřadili z našeho čistícího programu. Čištění koberců kotoučem je sice dražší 27,- Kč/m2, ale reklamace prakticky neexistují. Spokojenost s čištěním u zákazníků je nám odměnou. Což u extrakčního čištění koberců v Olomouci nebylo. Problém nastal, když vyčištěný koberec doschnul, plocha koberce zůstávala nejednotně vyčištěná, u jednobarevných koberců působí nejednotnost vyčištění zvláště viditelně. Zákazníci byli zklamaní. Extraktor nemá takovou čistící sílu jako kotouč, a nepropere koberec důkladně. Výsledky naši práce nás trápili. I přesto, že jsme se maximálně snažili, měli jsme reklamace. Nakonec jsme objevili a přišli na popsanou metodu čištění koberců jednokotoučovým strojem a konečně jsme našli systém čištění ze který se nemusíme stydět. Dnes víme, že dokonale vydezinfikujeme, propereme a vyčistíme všechny druhy koberců. Co nevyčistí jednokoutoč, nevyčistí v Olomouci ani parní čištění koberců, ani čištění koberců suchou pěnou, ani čištění koberců mokrou pěnou, ani čištění koberců aplikovanými sypkými čistícími prášky na čištění koberců. V Olomouci používáme systém pro důkladné vyčištění koberců kotoučovým strojem Wirbel 2200 W, který má váhu ze závažím 50 kg a tato váha je přenášena na průměr kotouče 43 cm. Na kotouči používáme modrobílý, nylonový, vysoký šampónovací kartáč, jehož štětiny disponují dostatečnou výškou 12 cm pro důkladné dezinfekční, hloubkové čištění koberců a metodická prací sila vykartáčuje a vyčeše nečistoty z koberce. Prací šampónovací kartáč, umí proniknout jemnými nylonovými štětinami do struktury základu koberce, vypere a renovuje celou délku vláken koberce. Hnanou pěnu vytlačí štětiny kartáče jednokotoučáku na povrch čištěného koberce. Pěna čistícího roztoku na sebe naváže všechny alergeny, spory, mikroorganismy a nečistoty, které jsou propadené a fixované v základu koberce. Vykartáčovanou špínu vysajeme kobercovou štěrbinou průmyslového třímotorového profesionálního vysavače Nevada 640 Soteco. Touto metodou dosahuje strojní čištění koberců Olomouc velmi kvalitních výsledků při čištění koberců a dokážeme odstranit i ty nečistoty, které jsou usazeny hluboko v koberci. Máme již za sebou mnoho zkušeností s čištěním koberců a nikdy jsme žádnou jinou metodou čištění nedosahovali takových výsledků jako se zmíněnou strojovou metodou pomocí kotoučového stroje.

 

Strojové čištění zátěžových koberců
Strojové čištění zátěžových koberců

Efektivní hloubkové čištění koberců a jiných znečištěných ploch Olomouc

Zaměstnáváme tým pravidelně proškolených pracovníků, kteří umí pracovat s chemií. Pravidelné školení o pracovních postupech a znalost o působení chemie a chemických čistících reakcích je velkým bohatstvím naši firmy. Nejlepší zkušenosti nyní máme s chemii německé firmy Boesch, která má kvalitní recepturu a sílu čistícího záběru. Tato firma nás zaujala především tím, že své chemické receptury stále vylepšuje. Pokud dáme našim zaměstnancům vybrat z více druhů čistící chemie na čištění koberců, můžeme si být jisti že právě sáhnou po Boesch Floorwash. Tato chemie je dezinfekční a je vhodná do zdravotnického a potravinářského průmyslu, nebo tam kde se pohybují domácí zvířata. Naši zaměstnanci jsou profesionálové, odborníci, kteří u firmy pracují řadu let. Motivovat a udržet si kvalitní zaměstnance v úklidové firmě je v dnešní době výzva. Slušně jednající a poctivé zaměstnance, které se nemusíte bát posílat do firem a domácností je nejen náročné sehnat, ale především si je udržet. Dnes firmy využívají spíše brigádníky, které mají zasmluvněné na dohody. Když takovýto umělec něco zkazí, nebo provede, co si na něm firma, nebo zákazník vezme, většinou vůbec nic, samozřejmě odpovědnost celá padá na nás na úklidovou firmu. Za nebezpečnější ovšem považujeme, že u úklidových firem často pracují krátkodobě brigádníci, kteří se za půl roku sotva něco odborného naučí a snahu o kvalitu práce, kterou je třeba odborně školit, sotva dosáhnete. Proto tak dbáme na dlouhodobé pracovní závazky a především na čistý trestní rejstřík. U naši firmy nepracuje nikdo kdo ho nemá. V našem portfoliu spokojených zákazníků, jsou firmy a klienti u kterých vykonáváme servis celá léta a nemůžeme a nechceme si dovolit jakékoli faux pas a ztrátu důvěry. V době internetu a facebooku si každý lehce ověří s jakou firmou má kdo čest. Naše krédo zní – neexistuje situace, abychom za sebou nechali nespokojeného, nebo naštvaného zákazníka. To prostě u A SERVIS LIPKA, s.r.o. není možné. Netvrdíme, že vše vždy všechno povede a že se nemůže přihodit nehoda. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. je pojištěna na 400. 000 € v Čr, Sr, Rakousku a Německu. Ale tvrdíme, že pokud se vyskytne problém tím víc se situaci věnujeme, až ke spokojenému vyřešení. U nás neexistují staré resty, nedořešené problémy, natož tak nekalé jednání. Ke každé cenové nabídce automaticky přikládáme vždy – Základní kvalifikační předpoklady, jejichž splnění dodavatel prokázal ministerstvu pro místní rozvoj v souladu s ustanovením § 53 odst. 3 zákona, že: podle § 53 odst. 1 písm. a) až k), a podle § 53 odst. 2 písm. b), že splňuje všechny požadavky. Vynikající pověst A SERVIS LIPKA, s.r.o. je největší devízou, kterou si společnost za 25 let své existence vybudovala. Jak říkal pan Jan Werich po Tygrovi zůstane kůže po člověku /firmě/ pověst. Druhým pokladem firmy jsou naši zaměstnanci: jsme pyšní na to, že jsou naši zákazníci spokojeni s přístupem a vystupováním našich zaměstnanců. V dnešní době kdy manuální práce není to co je nejvyhledávanější zvláště u mladé generace, si ceníme jejich práce dvojnásob. V našich teamech pracují naši zaměstnanci řadu let. To je to co nás liší od konkurence. Řadíme se mezi úklidové firmy, která dbají na kvalitu provedené práce a náš úklid je vždy dalece nad běžným standardem. Mnohdy se na nás obrací zákazníci, kteří si nechali vyčistit koberce u některých z konkurenčních úklidových firem metodou extrakční a koberce neměli důkladně vyčištěné. Na kobercích po čištění extrakční metodou jim zůstali fleky a působil zašlým vzhledem. U čištění koberců extrakční-mokrou metodou jde totiž pouze o vstříknutí vody včetně chemie do podsady koberce a její okamžité odstátí. Tedy není zde žádný prvek mechanického čištění a kartáčování, všechny pevné nečistoty zůstávají v koberci. A ani chemie dle našeho názoru a zkušeností zde není dostatečně dlouho na to, aby kvalitně reagovala.

Hloubkové čištění strojem Olomouc
Hloubkové čištění strojem Olomouc

 

Technologický popis čištění koberců v Olomouci metodou kotoučového čištění koberců. Námi používaná efektivní metoda strojového čištění koberců je následující. Koberce čistíme nejdříve důkladně kotoučovým strojem s vysokým kartáčem za použití šetrné a velmi účinné chemie Bosch floorwash, kterou nejdříve necháme vsáknout hluboko do struktury koberce. Chemický roztok rozkotoučujeme do koberce, na čištěném koberci vytváříme soustavným rotačním tlakem pěnu, která váže nečistoty ze struktury koberce. Kotoučový stroj systematicky čistí každé místo plochy koberce a efektivně zbaví čištěnou plochu koberců nečistot, alergenů a dalších nežádoucích pachů. Nylonové kartáčové štětiny rotačního kotouče vtlačují pěnu do hloubky koberce a na medium pěny se navážou všechny alergeny, spory, mikroorganismy, propadlé nečistoty a jsou vykartáčovány na povrch. Povrchovou pěnu s nečistotami tlakově odsajeme a koberec zbavíme mokrého čistícího roztoku vysavačem Soteco Nevada 640 s jeho výkonem 2400 W, který pracuje na principu trojité turbíny ze silným podtlakem 3x200mb. U čištění koberců, které čistíme rotací kotoučem je po čištění koberec mírně potahaný a zvlněný. Zvlnění zmizí a koberce se vypne v době schnutí a doschnutí. Zvlnění vzniká proto, že stroj je těžký a silný a praní a čištění koberce je intenzivní. Kvalitně vyčištěný koberec necháváme ještě několik hodin proschnout. Metody, které jsme zkoušeli v minulosti a které jsme zcela opustili než jsme dnes zvolili výhradně preferované čištění koberců kotoučovým strojem. Zásadně již nepoužíváme ani metodu čištění a tepování koberců aplikovanou suchou pěnou, ani metodu čištění koberců extrakční metodou – jednomotorovým extraktorem, ani metodu čištění koberců mokrou pěnou a ani metodu čištění koberců sypaných čistících prášků, které se po aplikaci vysávají na sucho. Z uvedených systémů čištění koberců se našim zákazníkům nejvíce líbí a sklízí nejlepší ocenění servis strojového čištění koberců kotoučovým strojem. V kombinaci s vhodně zvolenou čistící chemií Bosch Florwash a kvalitního odsávání extrahovaných nečistot na vytvořené a nakotoučované pěně vykartáčované ze základu koberce třímotorovým průmyslovým vysavačem. U tohoto systému čištění nám odpadly již zmíněné reklamace i po té, co koberce úplně vyschly.

 

Čištění koberců kotoučovým strojem
Čištění koberců kotoučovým strojem

 

Další činnosti naší firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Olomouc:

Našim zákazníkům firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. nabízí v Olomouci i řadu jiných servisních i jednorázových služeb, především denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, firem, úklid po stavebních činnostech. Tyto úklidy provádíme v obchodních centrech, kancelářských komplexech, na administrativních budovách, v objektech institucí, v lékařských domech, školách a v privátním sektoru. Zde taky poskytujeme nárazovou službu čištění a voskování podlah. Specializujeme se nejen na mytí oken a výloh včetně jejich nano nátěru impregnace oken, ale i na mytí a čištění markýz-lamel-žaluzií včetně jejich impregnace. Mytí a leštění výloh včetně impregnace zajišťujeme pro velkou část soukromých subjektů a velkých i menších firem na celém území České republiky, Slovensku, Rakousku a Německu. Službu mytí oken a výloh provádíme pravidelně i jednorázově ve firmě, v hotelu, obchodních domech, školách, kancelářích, nemocnicích apod. Největší objem práce na čištění prosklených ploch poskytujeme při čištění výloh pro nájemce obchodních jednotek ve všech  obchodních centrech v České republice, Slovensku v Rakousku ve Vídni a v Německu v Mnichově. Dále nabízíme v Olomouci i mytí a čištění oken ve výškách. Naši odborně kvalifikovaní pracovníci dovedou umýt jakkoliv velkou prosklenou plochu oken, výloh, skleněných fasád, i ve výškách a v těžko přístupných místech pomocí vysokozdvižné techniky, lešení nebo certifikovaných horolezců odborně vyškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Naše firma umí kdykoliv zajistit mytí výloh a ostatních skleněných ploch i ve velkém rozsahu do dohodnutého termínu. Jsme schopni zajistit mytí a čištění výloh ve výškách běžně znečištěných, ale i po stavebních úpravách, po malířích a při generálních úklidech nebo před kolaudacemi. Umyjeme výlohy vždy profesionálně bez jakýchkoliv šmouh. Navíc nabízíme aplikaci samočisticí hydrofobní impregnaci, která Vaše okna a výlohy ochrání před nepříznivými vlivy UV záření, rzí a hmyzem. Tato nanovrstva chrání Vaše prosklené plochy, prodlužuje jim životnost a doporučujeme GSP impregnaci aplikovat na skleněné výplně, které jsou těžce přístupné a ve výškách. Naším zákazníkům nejčastěji doporučujeme mytí a čištění výloh ve výškách z hydraulického ramene nebo montážní plošiny. Často jsme poptávání před otevřením prodejen a před zahájením provozovnu nových prodejen zajistit stržení, odstranění krycích polepů z výloh, stržení sundání folií ze skel, odstranění celopolepů ze skel a výloh, sundání, stržení, odstranění banerů, polepů a folií ze slevových akcí.

Odstranění graffity chemickou cestou
Odstranění graffity chemickou cestou

 

Odstraňování grafitů ze všech povrchů Olomouc

Specializujeme se na odstraňování graffitů a provádíme antigraffitové nátěry AGO. Jsme jediná úklidová firma v České republice a na Slovensku, která zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti a kvalitní antigraffitovou ochranu VČETNĚ SERVISU ODSTRANĚNÍ GRAFFITI Z NAŠICH AGO. Nabízíme také služby jako čištění fasád od plísní, odstranění zelených plísní, organických nečistot, řas, černých plísní, zelených výkvětů mechů, sporů ze fasád zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSGnátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti. Tento nátěr je paropropustný a hydrofobní, tedy fasáda je zavřena z venkovní strany, proti povětrnostním vlivům. Vlhkost do fasády nevstupuje, zatímco molekuly vodní páry, mohou z fasády bez problémů odcházet. Takto odstraníme vlhkost, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu atd.

Zdi bez graffity
Zdi bez graffity

Opravy fasád, čištění od mechů a plísní – odstraňování graffitů Olomouc

Další kvalitní metoda generálního čištění fasád, budov a povrchů je pískování. Pískování, je tlaková tryskací metoda čištění tvrdými abrazivy, která je vhodná k hloubkovému čištění fasád, lícového zdiva, betonů, štípaných betonů, betonových zdí a monolitů, cihlových zdí, monumentů a pomníků, kamenných obkladů, přírodních dlažeb, soklů z umělých kamenů, terasa, kamenných tarasů, opěrných kamenných zdí, starých nátěru, zašlé špíny, mechů, řas, grafitů a odstraňování nátěrů a koroze. Pro jemné a šetrné pískování používáme speciální pískovačku s říditelným tlakem W 1/25 a W/ 1/45 s vhodnými abrazivy jako je speciální tryskací jemný písek, granit, plastové medium a pod. Velmi úspěšně se jemná tryskací metoda pískování s řiditelným tlakem používá pro čištění fasád historických budov s citlivými ornamenty, pro čištění soch, pro čištění památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Fasády také čistíme i vysokotlakem, tedy tlakovou vodou s rotační tryskou.

FOTO PŘED -Nátěr proti plísním LSG
FOTO PŘED -Nátěr proti plísním LSG

Všechny činnosti související s úklidem provádí v naší společnosti A SERVIS LIPKA, s. r. o. vyškolený personál, který zaručuje vysokou kvalitu, profesionalitu, vstřícnost a spolehlivost. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.cz/ nebo nás přímo kontaktujte +420 608 740 707 nebo formou emailu: centrala@a-servislipka.cz

FOTO PO - Nátěr proti plísním LSG
FOTO PO – Nátěr proti plísním LSG

Návrhy, cenové kalkulace, realizace:

Ratiboř 41, 756 21 Ratiboř … Jablůnka 45, 756 23 Jablůnka … Zborovská 4, 768 02 Zdounky … 17. listopadu 129, 768 33 Morkovice-Slížany … Švábenice 108, 683 23 Švábenice … Nerudova 5, 750 02 Přerov … Zámostí 9, 751 17 Horní Moštěnice … Rostislavova 63, 683 23 Ivanovice na Hané … Masarykova 387, 798 27 Němčice nad Hanou … Křenovská 875, 752 01 Kojetín … Komenského 335, 768 11 Chropyně … Oskol 18, 767 01 Kroměříž … Nová 5, 757 01 Valašské Meziříčí … Kelč 233, 756 43 Kelč … Na Náspech 65, 753 01 Hranice … Seminárka 100, 751 31 Lipník nad Bečvou … Hostinův Důl 338, 783 57 Tršice … Dolní Újezd 44, 751 23 Dolní Újezd … Velký Újezd 300, 783 55 Velký Újezd … Věrovany 157, 783 75 Věrovany … Troubky 887, 751 01 Troubky … náměstí Míru 112, 768 24 Hulín … Tlumačovská 685, 768 21 Kvasice … Babice 149, 687 03 Babice … Trnava 129, 763 18 Trnava … Liptál 288, 756 31 Liptál … Nová 187, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Stojanovo Nádvoří 52, 687 06 Velehrad … Frajtovo náměstí 9, 779 00 Olomouc … Holečkova 4, 779 00 Olomouc …Podvalí 348, 751 01 Tovačov … Hlavní třída 144, 798 12 Kralice na Hané … Dolní 28, 796 01 Prostějov … Svadůvky 18, 796 07 Držovice … Vrbátky 4, 798 13 Vrbátky … TršiceTršice 225, 783 57 Tršice … Komárov 266, 783 72 Velký Týnec … Havlíčkova 44, 783 73 Grygov … Štefanikova 258, 751 03 Brodek u Přerova … Luční čtvrť 1867, 686 03 Staré Město … Na Dědině 164, 686 01 Uherské Hradiště … Moravní 6612, 765 02 Otrokovice … Husova 1165, 763 61 Napajedla … U trati 2619, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … Zašová 576, 756 51 Zašová … Valašská Bystřice 181, 756 27 Valašská Bystřice … Horní Bečva 296, 756 57 Horní Bečva … Léskové 875, 756 06 Velké Karlovice … Nový Hrozenkov 448, 756 04 Nový Hrozenkov … Hamerská 698, 756 54 Zubří … Halenkov 1, 756 03 Halenkov … Hovězí 426, 75601 Hovězí … Bánov 676, 68754 Bánov … V sadě 1029, 687 51 Nivnice … Závodní 1057, 687 25 Hluk … Vlčnov 124, 687 61 Vlčnov … Cihlářská 3885, 760 01 Zlín … Dolní náměstí 304, 755 01 Vsetín … Masarykovo nám. 135, 688 01 Uherský Brod … Lipska 92, 763 26 Pozlovice … Nábřeží 971, 763 26 Luhačovice … Luhačovická 1011, 687 71 Bojkovice … Horní náměstí 284, 763 21 Slavičín … Kloboucká 1407, 763 31 Brumov-Bylnice – Brumov … Dobrovského 40, 766 01 Valašské Klobouky … Lidečko 80, 756 12 Lidečko … Výpusta 656, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Štěpská 382, 763 12 Vizovice … Vítězství 250, 763 15 Slušovice … Bartolomějská 865/43, 641 00 Brno – Žebětín … Tišnovská 67/52, 664 34 Kuřim … Mlýnská 149/51, 66601 Tišnov … Průmyslová 1523/32, 691 23 Pohořelice … Oslavanská 805/119, 664 91 Ivančice … Novosady 1176/73, 594 01 Velké Meziříčí … Husova 918/25, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Pod zámkem 227/25, 672 01 Moravský Krumlov … U Topolu 165/569, 67555 Hrotovice … Boženy Němcové 213/154, 66411 Zbýšov … Sportovní 123/352, 665 01 Rosice … Nad Práchovnou 625/41, 588 32 Brtnice … Vzhledná 126/66, 64200 Brno – Bosonohy … Hradecká 619/42, 588 56 Telč … Sadová 344/21, 67526 Želetava … Doktorky Milady Horákové 363/65, 671 72 Miroslav … Vnitřní 69/28, 664 48 Brno – Moravany … Benešova 584/94, 674 01 Třebíč … Pod Spravedlností 653/32, 595 01 Velká Bíteš … Sokolská 105/65, 676 02 Moravské Budějovice … Ořechovská 35/27, 594 51 Křižanov … Nádražní 2138/77, 591 01 Žďár nad Sázavou … Tolstého 1586/33, 586 01 Jihlava … Bezručova 577, 282 01 Český Brod … Čestlická 46, 251 01 Dobřejovice … Průmyslová 25, 537 01 Chrudim … U Stadionu 255, 533 12 Chvaletice … Aldašínská 213, 281 66 Jevany … Brandýská 99, 250 90 Jirny … Ovčárecká 583, 280 02 Kolín 5 … Dvouletky 1156, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Hradištská 419, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Bedrníková 350, 250 84 Květnice … Havlíčkovo náměstí 570, 284 01 Kutná Hora … Armádní 521, 289 24 Milovice … Fučíkova 259, 251 64 Mnichovice … Zámek 23, 294 71 Benátky nad Jizerou … Augustina Lukeše 23, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … Petra Bezruče 32, 250 88 Čelákovice … náměstí Jana Žižky z Trocnova 93, 286 01 Čáslav … Moravská 180, 560 02 Česká Třebová … Čelakovická 327, 250 87 Mochov … Do Chobotu 245, 251 62 Mukařov … Družstevní 314, 250 81 Nehvizdy … Letohrad 23, 561 51 Letohrad … Dlabačova 2182, 288 02 Nymburk … Smetanovo nábřeží 198, 517 54 Vamberk … Chmelová 549, 252 42 Vestec … Borová 167, 251 63 Všestary … Ke Koupališti 147, 281 63 Vyžlovka … Bezručova 39, 250 91 Zeleneč … Kostelní 1275, 564 01 Žamberk …Dubinská 741, 530 12 Pardubice-Pardubice III … Na Zámostí 34, 290 01 Poděbrady … Do Polí 30, 251 01 Popovičky … Borová 570, 252 43 Průhonice … Čtyřkolská 243, 251 67 Pyšely … Tylova 71, 535 01 Přelouč … Dunajská 73, 251 01 Říčany … Dr. Sokola 697, 289 12 Sadská … Smetanova 751, 533 04 Sezemice … T. G. Masaryka 715, 538 21 Slatiňany … náměstí Míru 52, 568 02 Svitavy … Hlavní 68, 250 82 Tuklaty … Mírové náměstí 108, 517 21 Týniště nad Orlicí … T. G. Masaryka 436, 562 22 Ústí nad Orlicí … Boženy Němcové 920, 250 82 Úvaly … Paskovská 322, 720 00 Ostrava-Hrabová … Mitušova 86, 700 30 Ostrava-Ostrava-jih … Stará cesta 24, 711 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Předvrší 62, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … V Tišinách 34, 724 00 Ostrava-Proskovice … Rokycanova 25, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Spartakovců 32, 708 00 Ostrava-Poruba … Údolní 51, 725 29 Ostrava-Petřkovice … Odborářská 79, 700 30 Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-jih … Příjezdná 32, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Pasičky 23, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Třebovická 30, 722 00 Ostrava-Třebovice … Mostní 34, 720 00 Ostrava-Hrabová …Soukenická 32, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Sousedská 57, 717 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Jaromíra Matuška 22, 700 30 Ostrava- Dubina u Ostravy … Rynky 32, 725 28 Ostrava-Hošťálkovice … U Výhybky 31, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice …Na Záhumení 30, 723 00 Ostrava-Martinov … Listová 32, 715 00 Ostrava-Michálkovice … Roháčova 34, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Připojená 36, 712 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Ostružinová 33, 725 27 Ostrava-Plesná … Rolnická 61, 709 00 Ostrava-Nová Ves … Pflegrova 32, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky … Na Záhumení 36, 723 00 Ostrava-Martinov … Oty Synka 23, 708 00 Ostrava-Poruba … Mlýnku 36, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … Mírová 374, 518 01 Dobruška … Družstevní 127, 50353 Smidary … Na Báňské 66, 28903 Městec Králové … Masarykova 928, 51601 Rychnov nad Kněžnou … nám Republiky 1388, 277 11 Neratovice … 6. května 808, 53401 Holice … Mostecká 4, 500 02 Hradec Králové … Jedličkova 152, 50303 Smiřice … Maršála Koněva 454, 506 01 Jičín … Nádražní 128, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … Kladská 1081, 547 01 Náchod … Za Koncem 5, 289 22 Lysá nad Labem … Orlická 262, Pražské Předměstí -Jaroměř, 551 01 Jaroměř … Máchova 9, 276 01 Mělník … Braunova 2903, 272 01 Kladno … Na Karmeli 8, 293 80 Mladá Boleslav … Masarykovo náměstí 4, 504 01 Nový Bydžov … Polní 461, 549 01 Nové Město nad Metují …