Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Čištění kazetových, sendvičových provětrávaných fasád ve výškách na halách průmyslových a obchodních objektů

Čištění kazetových, sendvičových provětrávaných fasád ve výškách na halách průmyslových a obchodních objektů 26 Říj

Máte v domě problémy s plísní a nevíte, jak se jich zbavit? Taky jsme nevěděli, takže jsme se obrátili na specialisty, o kterých by se mělo určitě vědět, protože problémy s plísní jsou nepříjemné a určitě se mezi námi najde spousta lidí, kteří si s nimi neumí úplně poradit. A těmi specialisty jsou lidé z úklidové firmy Umývání fasád Praha, která nám pomohla problémy s plísní vyřešit. Jsem vedoucí pobočky prodejny se sportovními oděvy a nedávno se nám na jedné stěně začala dělat plíseň.

Jak odstranit černé plísně z fasády v Praze

Všichni jsme na to koukali jak vyjevení, protože jsme absolutně nechápali, jak se to tam ocitlo. A muselo to zmizet. Tak jsme se to snažili vyčistit, ale nešlo nám to, tak jsme začali hledat úklidovou firmu. A obrátili jsme se právě na tuto úklidovou firmu. A nejenom že nám pomohli plíseň, odstranit, ale dozvěděli jsme se od nich i užitečné informace. Třeba jak plíseň může vzniknout. Je dobré snažit se mít ve všech místnostech stejnou pokojovou teplotu, protože rozdílné teploty mezi místnostmi rovněž přispívají k tvorbě plísní a to bylo asi i našim problémem.

No, ale na zkoumání příčin bylo teď pozdě, plísně jsme se museli zbavit. A s tím nám pomohla firma a jejich proti plísňový nátěr. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. A kdybych to tušila dřív, nechala bych si ho dát ještě předtím, jako prevenci. Ale teď je asi pozdě brečet nad rozlitým mlékem. Ale pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně, tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát.

Ale lidi z A SERVIS LIPKA všechny tyto problémy vyřešili za mě. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Takže pokud se bojíte plísní, LSG je pro vás to pravé. A je dobré si ho dát, i když plíseň ještě nemáte. Může to být totiž jen otázka času.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.