Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Díky kontaktu na „Čištění graffiti Teplice“, který jsme získali od známých, máme zase krásnou fasádu

Díky kontaktu na „Čištění graffiti Teplice“, který jsme získali od známých, máme zase krásnou fasádu 10 Říj

Před nějakou dobou jsme se přestěhovali z bytu ve městě na vesnici. Pro tohle rozhodnutí jsme měli několik důvodů. Jedním z nich bylo to, že už nás přestal bavit shon velkoměsta a chtěli jsme si užít klidu a míru v přírodě, dýchat čerstvý vzduch a mít svou vlastní zahrádku, kde bychom si pěstovali svou zeleninu a své ovoce. Prostě jsme toužili po té venkovské idyle. Nahrálo tomu i to, že krásná fasáda bez graffitiděti nám už odrostly a tak nebudou muset jezdit do školy brzkým raním autobusem a nebudou mít problémy se dostat do kroužků. Zkrátka proto, že mají už svoje děti a tudíž do žádných kroužků nechodí. A jestli jo, je to jejich starost. antigraffitový nátěr

Další věc…

Další věc a docela zásadní je to, že až teď jsme si našetřili dostatek peněz, abychom mohli nějaký takový domeček na vesnici koupit a případně ho začít rekonstruovat. Odstěhovali jsme se tedy na venkov a užívali zpěvu ptáků, noční oblohy plné hvězd, vůně sena a všeho toho krásného o čem jsme celý život snili. Zároveň jsme si s manželem ale ponechali byt, ve kterém jsme bydleli a začali ho pronajímat. Jednou nám přišel dopis s pozváním na schůzi na které se bude řešit, že dům, ve kterém je náš byt někdo posprejoval a že je potřeba to řešit. Jali jsme se tedy na schůzi přijet i s návrhy řešení. Protože jsme věděli od známých, jak takové vandalské útoky řešit.

Prožívali…

stop graffitiProžívali jsme totiž s nimi jejich rozhořčení, když nám vyprávěli co všechno museli zařídit a co všechno zkusili, když jim na jejich dům neznámý vandal namaloval sprostý obrázek. To se našemu domu naštěstí vyhnulo, ale přece jenom, jakékoliv graffiti na fasádě nevypadá dobře. Na základě zkušeností našich známých jsme na schůzi navrhli, ať se okamžitě obrátíme na firmu Teplice odstranění graffiti, která se specializuje na úklid a odstranění nežádoucích obrázků a nápisů na fasádě domů, nebo jinde na veřejném prostranství. Abychom ostatní utvrdili, na internetu jsme našli kontakt a dobré reference.

Firma je…

Firma je jedničkou na trhu v udržování čisté a krásné i fasády domů a tím zajišťuje příjemné prostředí. Bylo rozhodnuto. Kontaktovali jsme tedy tuto firmu a domluvili si s nimi, kdy přijdou a fasádu zbaví škaredé malůvky. Jejich zaměstnanci přijeli a začali s prací. Profesionálně proškolení zaměstnanci postupovali přesně tak, jak nám vyprávěli známí. Opakovaně zesvětlovali malůvku na fasádě domu, až obrázek téměř zmizel. Nakonec fasádu přetřeli stejnou fasádní barvou. Na schůzi jsme také navrhli, aby se s firmou dohodlo, že fasáduodstranění graffiti od profesionálů opatříme antigraffitovým nátěrem, takzvané AGO.

Tento nátěr…

Tento nátěr eliminovalo riziko další finanční ztráty při případném dalším útoku vandalů nebo nezodpovědných dětí. A to tak, že na fasádě vytvoří ochranou vrstvu, která fasádu zafixuje a v případě dalšího vandalismu jsme nápis krásně odstranit. Měli jsme štěstí, protože toto opatření je potřeba aplikovat v letních měsících, neboť nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je nutné, aby byla venkovní teplota vyšší, než 10 ºC a použitá technologie tak mohla bez problému a účinně fungovat. Díky tomuto opatření je teď fasáda chráněná před graffiti po dobu až 6 let. A odstranění dalšího případného graffiti bude daleko méně finančně náročné a navíc firma A SERVIS garantuje, že při odstraňování graffiti, vždy zdarma aplikuje nátěr znova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.