Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

„Čištění graffiti Olomouc“ graffiti odstraní z všemožných ploch, včetně vlakových stanic

„Čištění graffiti Olomouc“ graffiti odstraní z všemožných ploch, včetně vlakových stanic 23 Říj

jak odstranit graffitiAsi téměř každý Čech někdy v životě byl v Praze a musel se dopravovat metrem. Takže není zapotřebí nějak podrobně vyprávět, jak některé stanice metra vypadají a jaké existence tam člověk občas potká. S tím souvisí spousta vandalství, nejviditelnější jsou pak nevzhledná graffiti. Která hyzdí jak prostor stanice, tak podchod nebo i samotnou soupravu. Zejména u těch graffiti vandalů je potřeba s tím bojovat, ukázat jim, že jejich činy mají negativní dopad na ostatní a že je nezákonné, pokud ničí cizí majetek. Druhou, trochu psychologickou částí v boji proti těmto sprejerům, je povolat si na nově vytvořené graffiti ihned firmu, která graffiti odstraní. V tomto v České republice vyniká úklidová firma Olomouc odstranění graffiti. – čím odstranit graffiti

Je to totiž jediná firma, která zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti včetně prevence, kterou je jejich vlastní vyvinutá technologie – speciální antigraffitový nátěr, kterému tato firma zkráceně říká AGO. Ta psychologická část spočívá v tom, že tato firma má ověřené, že pokud se graffiti odstranění co nejrychleji po jeho objevení, dost to ovlivní chování samotného sprejera. Protože ten graffiti sprejuje (i když pro normálního člověka je tento důvod jen stěží pochopitelný), aby se mohl svým „dílem“ chlubit. Je to celé souhra adrenalinu, který se spolu bije. Jednak v tom, že sprejer dělá něco zakázaného (ano, to on ví) a navíc, že to dělá na tak veřejném místě, kde se ve špičku otočí tisíce lidí.

Takže…

nejlevnější odstranění graffitiTakže čím frekventovanější místo, tím je to pro vandala prestižnější, protože jeho „dílo“ uvidí spousta lidí. Řešení, které nabízí právě tato firma A SERVIS spočívá v tom, že jim toto chlubení se svým „výtvorem“ překazí. Rychle zasáhne, graffiti odstraní v krátkém termínu a vandal, který do graffiti vložil jednak spoustu nervů (při obcházení zákonu) a jednak i spoustu peněz, protože graffiti spreje rozhodně nejsou levná záležitost. Když pak zjistí, že po tomto náročném „výkonu“ bylo jeho graffiti rychle odstraněno, většinou se stáhne do jiné lokality. Protože zjistí, že takto to pro něj nemá smysl. V tom tkví ona psychologie, protože tímto ovlivňováním se dá těchto sprejerů opravdu zbavit.

Co se týče konkrétního odstranění graffiti, tak bezproblémové to bývá vždy až z A SERVISEM aplikované AGO vrstvy, k tomu se dostaneme později.  Každopádně A SERVIS LIPKA, s.r.o. pracoval vždy následovně – nejprve pracovníci co nejvíce zeslabili graffiti sprej, pak teprve se místo přetírá danou fasádní barvou. Protože zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, nám firma zásadně rozmluvila. Graffiti totiž většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury. Nejlepší obranou je však prevence, jak jsme avizovali. Proto je vhodný ten antigraffiti nátěr, který zabrání vsáknutí spreje případného vandala. A SERVIS vám pak zajišťuje gratis servis, který spočívá vždy v odstranění graffiti a nové vrstvě ochranného nátěru. To pak poskytují zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.