Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Díky zakonzervované podlaze voskem vytvoříte na podlaze protiskluz. „Mytí podlah Český Těšín“

Díky zakonzervované podlaze voskem vytvoříte na podlaze protiskluz. „Mytí podlah Český Těšín“ 6 Říj

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií.

Ale vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně a navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času, a ani tak nemáte záruku, že bude podlaha vyčištěná podle vašich představ.

voskování podlahy není žádná vědaAle jsou…

Ale jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí Český Těšín čištění podlah . A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit.

Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma A SERVIS má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. My jsme potřebovali vyčistit podlahu u nás v zubařské ordinaci, protože byla dřevěná a chtěli jsme mít jistotu, že nebude příliš kluzká, protože k nám chodí pochopitelně i starší pacienti a je třeba jim dopřát maximální bezpečnost a komfort, jakého jsme schopni.nejlevnější mytí podlah

Proto jsme…

Proto jsme si od této firmy nechali dt i vosk, o kterém bych se chtěla více rozepsat. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy.

Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

důkladně a rychle-podlaha bude jako nováPoužívají…

Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se nazašlé parkety- voskování jim dodá sílu ní nečistoty již tolik neusazují.

protože já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela, protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální.

K ostatním…

K ostatním věcem v domě byli velice opatrní, aby při čištění nic nezničili nebo nezpůsobili jakoukoli škodu. Už se mi totiž jednou stalo, že mi jedna úklidová firma takto doma něco zničila a s reklamací jsme nepořídila, protože mi řekli, že jsem se o to měla postarat předtm a zajistit jim co nejlepší podmínky pro čištění. Naopak tady zaměstnanci věci z místnosti vždy opatrně vynesli a nanosili zpátky. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete vyčistit podlahu, tak jedině u A SERVIS LIPKA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.