Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Aby vystavené zboží vyniklo, musejí být výlohy udržované

Aby vystavené zboží vyniklo, musejí být výlohy udržované 6 Zář

Patřím k několika lidem, kteří stáli u zrodu našeho obchodu s bytovými dekoracemi, dárkovými předměty a sezónními produkty. Před dvěma lety jsme se rozrostli a nyní provozujeme tři prodejny. Co se týče úklidu, náš původní záměr byl ten, že v každé prodejně budeme mít vlastní zaměstnance na úklid všech přilehlých prostor a prostor s obchodem souvisejících. Nějakou dobu nám to fungovalo, ale pak jsme řešili problém s nedostatkem poptávky po této pozici. A tak jsme na to museli jít jinak.

Odstranění polepů a mytí a čištění výloh v Praze

Nedávno jsem se potkala s kamarádem, který taky podniká v obchodě. A tak mě zajímalo, jak to s úklidovými pracovníky řešil on. Dozvěděla jsem se, že má personál na mytí podlahy, společných prostor a sociálního zařízení, ale že zbytek řeší přes úklidové firmy. Je to logické, protože zaměstnanci mají více tendenci svou práci flákat než najatá firma. Takovou zkušenost má alespoň on. Docela mě to zaujalo, a tak jsem si na mytí oken nechala doporučit firmu Umývaní výloh Praha.

Je to firma, se kterou je několik let nadmíru spokojený. Elektronicky jsem se s nimi domluvila na pravidelném čištění a mytí našich oken. A již od samého počátku spolupráce jsem byla velice spokojená. Zaměstnanci A SERVIS LIPKA jsou proškolení profesionálové. Zvládají mytí oken téměř v jakýchkoliv podmínkách. Specializují se i na práci ve výškách. Pro takové lidi, kteří se zabývají čištěním oken výškových budov, jsou naše obchody úplná hračka. Při mytí oken zaměstnanci A SERVISU využívají metodu takzvaného suchého leštění.

Pro leštění nepoužívají žádná chemická leštidla. Ale pouze stoprocentní bavlněnou plenu. Při mytí oken vždy postupují stejně. A to tak, že nejdříve umyjí veškeré nečistoty z rámů. Poté odstraní špínu a prach ze spár a neskleněných částí. A poté se vrhnou na skleněné tabule. Ty důkladně omyjí čistým rozmývákem se saponátem. Odstraní nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Poté nechají skleněnou plochu důkladně proschnout. Až je sklo suché a čisté následuje leštění již zmíněnou bavlněnou plenou.

Při jejich první návštěvě jsem byla překvapená, že nepoužívají žádná leštidla. Ale bylo mi vysvětleno, že leštidla nezaručí dlouhotrvající lesk. Navíc okna a výlohy je poté potřeba umývat častěji, než je nutné. Protože na chemikálie se váže pyl a různé nečistoty. Navíc jsou vidět tahy leštění. O tom, že skla zůstávají nepoměrně déle čistá, jsem se samozřejmě přesvědčila sama. Jsem velice ráda, že nám v úklidu pomáhají právě profesionálové z úklidové a čistící firmy A SERVIS LIPKA s.r.o. Jedná se totiž o lidi na svém místě. Důkazem toho je nejen moje spokojenost. Ale taky to, že si pěkně udržovaných oken a výloh všimli i naši zákazníci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.