Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Čištění podlah

Naše úklidová firma se zaměřuje na strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Garantujeme Vám, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky.

čištění podlah predajna

Strojové generální čištění podlah

Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

Našim zákazníkům vždy po čištění podlah doporučíme, aby si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Voskování podlah

Strojové čištění podlah kotoučovým strojem od 27,- Kč / m2
Ošetření podlah ochranným voskem – fluatace od 71,- Kč / m2
Odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy od 64,- Kč / m2

 

voskování podlah

A SERVIS LIPKA s.r.o. nabízí další služby:

Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. svým zákazníkům nabízí kromě čištění podlah i řadu jiných služeb jako je odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy nebo strojové hloubkové čištění, čistění koberců , strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem, postavební úklid nebo na úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, kterou aplikujeme na skla pomocí technologie GlasProtect. Tato hydrofobní impregnace je obzvlášť vhodná pro okna s špatnou dostupností. Jsme schopni provést odstranění graffiti nebo nanést antigraffiti nátěr. Specializujeme se i na opravy fasádyčištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG. Pro čištění fasád také používáme metodu pískováním, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb a rychlost realizace zakázek. Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte na t.č. +420 608 740 707 či formou emailu: centrala@a-servislipka.cz .

12 komentáře pro “Čištění podlah”

 1. dobrý den paní procházková,

  dřevené podlahy pomocí drátkování nečistíme.

  Děkujeme za projevený zájem

  S pozdravem
  Ošlejšková Barborra
  centrala@a-servislipka.cz

 2. Dobrý den,

  potřebovala bych vyčistit parkety. Nechci zatím brousit – provádíte i ztv. drátkování? Parkety jsou už jednou broušené a lakované. lak už je však poškozený a podlaha ušpiněná.
  Děkuji.Procházková Zlín

 3. Dobrý den pane Plechto,
  voskování podlah má životnost cca 1 rok, nicméně tato doba je hodně ovlivněna vytížeností podlah. U méně vytížených podlah může voskování vydržet mnohem déle.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 4. Dobrý den, jak dlouho vydrží voskování podlah?
  Plechta

 5. Dobrý den pane Dostále,
  kompletní cenovou nabídku na všechny naše nabízené služby naleznete zde: http://www.a-servislipka.cz/cenik/.

  S pozdravem a přáním pěkného dne
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 6. Jak jste na tom cenově s čištěním podlah? Děkuji za odpověď.

 7. Dobrý den pane Zímo,
  ano, naše strojová metoda čištění podlah zvládne vyčistit jakýkoli druh podlahy.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 8. Dobrý den, zvládnete vyčistit jakýkoli druh podlahy?

 9. Dobrý den paní Pekárková,
  ano, všechny naše služby zajišťujeme po celé České republice a Slovensku, ale také v Rakousku či Německu.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 10. Provádíte čištění podlah i ve Velké Bíteši?

  Děkuji

 11. Dobrý den,
  voskování by mělo mít životnost cca 1 rok. Hodně však záleží, jak moc jsou podlahy vytížené. Podlahy v obchodních jednotkách, kde jsou opravdu vytížené, to bude chtít častější údržbu. Zatímco v bytě by to mělo stačit jednou za rok.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 12. Jak často by se měly podlahy voskovat?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.