AGO nátěr neboli antigraffitová ochrana zajistí vaší fasádě bezpečnost.“Čištění graffiti Hradec Králové“

AGO nátěr neboli antigraffitová ochrana zajistí vaší fasádě bezpečnost.“Čištění graffiti Hradec Králové“ 10 Říj

Úkolem naší firmy Hradec Králové odstranění graffiti je nejenom úklid a odstranění nežádoucích skvrn a výtvorů. Jsme jedničkou na trhu a dlouhodobě pomáháme udržovat čisté a krásné i fasády vašich domů. To znamená, že jsme schopni nejenom odstranit nápisy a malůvky sprejem od vandalů a nevychovaných puberťáků, kteří se potřebují projevit na cizím majetku, ale také zajišťujeme vašim domům ochranu a to takovou, aby nedošlo ke zbytečným ztrátám na vašem majetku.

snadné odstranění graffitiNaší specializací…

Naší specializací je tedy zbavit dům nechtěného graffiti. Na to se specializujeme a na to jsme opravdu dobří. Dlouhodobě se soustředíme i na prevenci. Protože včasné a rychlé odstranění graffiti je velmi důležité pro námi prováděný „systém čistých budov“. Ze zkušenosti máme ověřeno, že

antigraffitová ochrana

pokud se graffiti rychle odstraní, pouliční rádoby umělci brzy zjistí, že jejich dílo nemá trvalou platnost. Jsou potom demotivovaní a cíl svého zájmu změní. Myslíme si dokonce, že pokud se do sytému čistých budov zapojí více, než polovina domů, vandalové se dokonce zaměří na úplně jinou

činnost, ve které se realizují. Proto je pro nás zásadní se těchto obrázků a nápisů zbavit co nejrychleji.

A následně…

A následně fasádu opatřit antigraffitovým nátěrem. Na toto opatření garantujeme 6 roční záruku. Pokud se na vaší fasádě objeví graffiti a my ho odstraníme, vždy na tomto místě zcela zdarma vrátíme nový plát antigraffitové ochrany, takzvaného AGO. Zabezpečíme tím, že kdo odstraní graffiti v Hradcinedojde k porušení ochrany, díky nanesení nového AGO plátu v místě, které jsme oslabili při čištění a odstraňování. Mezi konkurencí se pohybujeme na špičce a to nejen v ceně, ale hlavně v servisní činnosti a v umění udržet budovy bez graffiti.

V tom…

V tom prostě nemáme v ČR nemáme konkurenci, a nejenom u nás, ale také na Slovensku nebo v Rakousku. Jsme jediná firma, která nabízí takto levný, účinný a kompletní servis. Při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem se úspěšnost ošetření pohybuje kolemzničená fasáda od graffit šedesáti až devadesáti procent. Proto apelujeme na zákazníky, že je třeba nezanedbat prevenci, protože úspěšnost odstranění graffiti z místa, kde je AGO ochrana je 100%. Na aplikaci antigraffitového nátěru jsme se dohodli i s novým majitelem rodinného domu, který spolu s manželkou celý dům rekonstruovali. A protože na něj šetřili celý život nechtěli nic ponechat náhodě.

Po té,…

Po té, co domu opatřili novou střechu a novou fasádu se rozhodli, že ji ochrání. Částečně také proto, že na té původní byl víc než jeden nápis. Dohodli jsme se, že fasádu ošetříme ještě před začínající zimou, protože nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je nutné, aby byla venkovní teplota vyšší, než 10 ºC a použitá technologie tak mohla bez problému a účinně fungovat.

Ohodnotit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.