Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Zabodovala jsem při výběru úklidových pracovníků na mytí oken

Zabodovala jsem při výběru úklidových pracovníků na mytí oken 6 Zář

Nedávno jsem nastoupila na pracovní pozici zástupkyně manažera divize, která pro mě byla výzvou. A tak jsem chtěla dokázat, že do této firmy patřím a že jim mohu být velmi užitečná. Když jsem nastoupila, byl v kanceláři zrovna šrumec, protože propouštěli zaměstnance, který se staral o mytí oken v celé naší dvoupatrové budově. Tyto plochy byly za čas neuvěřitelně špinavé, což bylo i z toho důvodu, že k nim není zrovna snadný přístup a najatá brigádnice si s tím moc nevěděla rady.

Čištění a mytí skla zimních zahrad v Praze

Bylo jasné, že to tak nechat dlouho nemohou. A tak jsem si trochu chtěla šplhnout. Navrhla jsem, že seženu schopné pracovníky, kteří se o všechna skla v budově budou pravidelně starat. Usoudila jsem, že bude nejrozumnější, když si na tuto činnost najmeme nějakou úklidovou firmu, nikoliv brigádníky. Ale s žádnou jsem neměla zkušenosti. Tak jsem musela spoléhat na to, co mi poradí lidé v diskuzích a internetové vyhledávače. A tam jsem objevila docela zajímavý článek o firmě Mytí zimních zahrad v Praze.

Vypadalo to skutečně nadějně. Tak jsem se dál zaměřila jen na jejich stránky a snažila se něco zjistit o jejich impregnaci. A dočetla jsem se, že se specializují na nanášení hydrofobní impregnace, kterou aplikují pomocí technologie GlasProtect. Nanoimpregnace je dvoufázová na lihové bázi. Tato takzvaná nešpinavá úprava, je obzvlášť vhodná pro okna, které mají špatnou dostupnost.

Navíc na ně na internetu byly samé dobré reference, a všichni psali, že je ta nanoimpregnace vážně super. Takže jsme dospěli k názoru, že to určitě nebude marná investice. A rozhodně nebyla, protože si jejich práci nemůžeme vynachválit. Okna se leskla jako zrcadlo a zabralo jim to pouhý jeden den, a přitom se nejedná o žádné malé prosklené plochy. Mohla jsem být tedy na sebe hrdá, že jsem měla při výběru šťastnou ruku.

Musím říci, že i po pár měsících je ta impregnace oken skvělá. Protože díky ní se špína opravdu tolik neusazuje. A když už usadí, tak ji vždy smyje první déšť. Je to opravdová senzace, kterou můžu všem jedině doporučit. Zaměstnanci byli rovněž velice milí a komunikativní a neměli žádné problémy s podřízením se našim požadavkům. Zabývají se i odstraňování graffiti, mytím podlah, koberců a odstraňováním plísní. Takže ať už budeme potřebovat cokoli, rozhodně se na ně obrátíme.

Jediné, co je možná pro některé nevýhodou, je cena jejich služeb. A SERVIS LIPKA jsou trochu dražší, to je pravda, ale není to žádná pálka. Opravdu si jejich služby může dovolit každý, kdo je potřebuje. Ono i ty prostředky a vybavení nejsou zrovna nejlevnější, takže se na to člověk musí dívat i z tohoto úhlu. Takže pokud hledáte kvalitní mytí oken, určitě se obraťte na tuto firmu. Pro více podrobností o této firmě se podívejte na jejich webové stránky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.