Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Šetřili jsme na tom správném místě, čištění oken po stavbě v Praze

Šetřili jsme na tom správném místě, čištění oken po stavbě v Praze 6 Zář

Když jsme se rozhodli pro stavbu vlastního domu, šli jsme do toho netypicky s našimi kamarády. Věděli jsme, že všichni toužíme bydlet kousek od lesa, nikoliv ve městě. Přesto všichni ve městě pracujeme, takže stavební parcela nesměla být příliš daleko. Prostě v příjemné dojezdové vzdálenosti. Nechtěli jsme peníze jen tak vyhazovat z okna, proto jsme se rozhodli postavit tři rodinné domy v řadě. Vybrali jsem si jednu stavební firmu, takže jsme ušetřili nejen na práci, protože to právě dělala jenom jedna firma, ale také na materiálu. Bylo to pro všechny výhodné. Na závěr, když byly stavby kompletně dodány na klíč, vyhledali jsme další firmu, která provedla velmi kvalitní a pečlivý postavební úklid.

Mytí a čištění oken a výkladů v Praze

Když jsme se na tom všichni shodli, museli jsme ještě někoho takového najít. A nejlépe se hledalo na internetu. Po pročtení všemožných recenzí jsme se rozhodli zvolit odborníky z firmy Mytí oken Praha, kteří na svých internetových stránkách uváděli, že se zabývají čištěním koberců, mytím podlah, odstraňováním graffiti a plísní, a hlavně mytím oken, dokonce i oken ve výškách. Po chvíli váhání jsem nakonec vytočil jejich telefonní číslo a paní na centrále jsem vše popsal. Byla jsem překvapen, když se sama zeptala, jestli budeme chtít i okna impregnovat, což se mi samozřejmě líbilo. Dokonce byla ochotna nám udělat předběžné nacenění, což mě potěšilo, že jsme plus mínus věděli, s čím můžeme počítat.

Když jsem viděl pracovníky k nám přicházet, už jsem měl tušení, že to byl správný výběr. Po příchodu se pustili do práce, mytí oken, já jim ještě jednou zdůraznil, ať umyjí i rámy a byl jsem překvapen, když mi úklidový pracovník sdělil, že to je přece samozřejmost! Byl jsem udiven ochotou a hlavně pečlivostí, s jakou okna umývali. Umyli dokonale opravdu všechny domy. Jak prosklené plochy samotné, samozřejmě jak zvenku, tak zevnitř, okenní rámy i venkovní žaluzie, které byly opravdu špinavé. Nikde jsem nezpozoroval jedinou šmouhu.

Začal jsem se pídit po tom, jaký lešticí prostředek používají, že bych případně inspiroval manželku. Ale pracovník mi vysvětlil, že žádné nepoužívají, že používají naopak metodu tzv. suchého leštění, což je velmi účinná, avšak náročná metoda. Je na to zapotřebí hodně trpělivosti a bolí z toho svaly na rukou. A také mi vysvětlili, že díky impregnaci, kterou na okna použili, zůstanou naše okna déle čistá. Protože například při dešti po nich bude voda pouze stékat a bude tak obecně jednodušší je udržovat v čistotě. A co se týče ceny, tak ta pak odpovídala tomu, jaké bylo předběžné nacenění. Vzhledem k tomu, že se jednalo o větší zakázku, kterou jsme si následně rozpočítali, vyšlo to levněji, než kdybychom si je volali samostatně jen na jeden malý domek. Našeho rozhodnutí rozhodně nelituji a všem tuto firmu  A SERVIS LIPKA doporučuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.