Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Nejúčinnější odstranění graffiti. „Čištění graffiti Mladá Boleslav“

Nejúčinnější odstranění graffiti. „Čištění graffiti Mladá Boleslav“ 5 Říj

jak odstranit graffitiBoj se sprejery byl vždy na dlouhé lokty. Téměř nikdy se člověku nepovedlo je přistihnout, ale památky po sobě vždy zanechali. Po čase kdy jsem vždy sám fasádu čistil a o několik dní později už byla opět počmáraná jsem zjistil, že nejlepší obrana je žádná obrana. Prostě je nechat ať si dělají, co chtějí. – cena odstranění graffiti

Toto přesvědčení mi vydrželo přibližně rok. Už jsem se na to nemohl dívat. Můj elegantní domek vypadal z venku jako doupě nějakých narkomanů. Tentokrát jsem se rozhodl pro objednání profesionálů. Po chvilce hledání na internetu jsem nalezl společnost A SERVIS LIPKA s.r.o. Pročetl jsem veškeré dostupné zpětné vazby na odvedenou práci společnosti. A ano, to byla společnost přímo pro mě. Mnohé rozsáhlé zkušenosti s očistou a údržbou fasád a podle všeho nejlepší v České republice.Okamžitě jsem jim zavolal. V rychlosti sdělil, co potřebuji, dostal kalkulaci a už se jen stačilo dohodnout na příznivém datu. Komunikace byla rychlá, ale příjemná, žádné zbytečné dohadování.

 V dohodnutý…

čím odstranit graffitiV dohodnutý den dorazili specialisté Mladá Boleslav odstranění graffiti  a pustili se do práce se zaujetím a nadšením. Nejprve počmáranou zeď natřeli roztokem, který se nechal několik minut působit a následně se vysokotlakovým stříkáním vody odstranil. Bohužel úspěšnost tohoto procesu není stoprocentní ani při opakovaném čistění. Bylo tedy nutné zbylé stíny obrázků zatřít původním nátěrem fasády. Pracovníci A SERVISU byly velice slušní a přívětivý, nic jim nedělalo problém a velice příjemně si se mnou pohovořili.

Byl jsem informován o účinnostech speciálního antigraffiti nátěru, který chrání zeď a po počmárání zle graffiti odstranit na 100%. Bohužel se musí nanášet až když je tepleji  a tak musím počkat až teploty stoupnou nad 10°.Službu mám však už objednanou a doufám, že do té doby vydrží fasáda čistá a neposprejovaná. Moderní technologické postupy této firmy byly pro mě nové a téměř zázračné. Už nikdy se s fasádou nebudu trápit sám.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.