Pomocí strojového čištění je možné zrenovovat i opravdu starou podlahu. „Strojové mytí podlah Hranice na Moravě“

Pomocí strojového čištění je možné zrenovovat i opravdu starou podlahu. „Strojové mytí podlah Hranice na Moravě“ 12 Říj

Voskování podlahBlížil se svátek naší babičky a my pořád nevěděli, co jí dát za dárek. Samozřejmě, že když se zeptáte, co by chtěla, odpoví vám, že nic, takže žádné pomoci se vám ve výběru nedostane. Alespoň zdroje ne. Ale tentokrát jsme dostali vážně dobrý nápad. Babička si potrpí na úklid, ale je už starší, tak na to tolik nestačí. A její podlaha už nebyla v nejlepším stavu, tedy alespoň ne podle jejích měřítek. Tak jsme si řekli, že ji necháme vyčistit od nějaké úklidové firmy. – čištění litých podlah

A tak jsme hledali na internetu někoho, kdo by se o to postaral a narazil jsme na úklidovou firmu Hranice na Moravě čištění podlah, která měla opravdu vynikající reference. Tak jsme si řekli, že se obrátíte právě na ně. A babičce se náš nápad moc líbil. Lidem z A SERVIS jsme vysvětlili naši situaci a řekli, co přesně bychom si představovali. Domluvili jsme s nimi na termínu a nemohli se dočkat, až bude po čištění, protože babička se na vyčištěnou podlahu opravdu těšila. Vlastně jsme si i trochu nadávali, že jsme něco takového nevymysleli už dřív, protože jediné. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli.

Na čištění…

Hloubková impregnace podlahNa čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý dům a z výsledku jsme byli všichni nadšení, hlavně naše babička. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc, protože aspoň budeme mít větší jistotu, že babička na podlaze jen tak neuklouzne. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému.

My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. Takže pokud poptáváte čištění podlah, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Zaměstnanci jsou navíc opravdu milí a pracovití, byla radost s nimi spolupracovat. Byli ochotní a vstřícní ke všem našim dotazům a požadavkům. Člověku to hned zvedne náladu, když je na něj někdo tak neobyčejně laskavý. Navíc taky nabízejí celou řadu dalších služeb, takže poptáváte i něco jiného, rovněž doporučuji obrátit se na ně, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. A vše za ještě přijatelnou cenu, když uvážím, jakou kvalitu nabízejí. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Ohodnotit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.