Se špinavou podlahou si nejlépe poradí kotoučový stroj.“Mytí podlah Frýdek Místek“

Se špinavou podlahou si nejlépe poradí kotoučový stroj.“Mytí podlah Frýdek Místek“ 10 Říj

Čištění průmyslových podlahV našem kosmetickém poradenství jsme si všimli, že podlaha začíná být opravdu špinavá, a že je načase dát ji do pucu, jak se říká. Sídlíme totiž ve velmi frekventované ulici. Takže zákazníci z venku nanesou dovnitř více nečistot, než kdybychom bydleli někde na méně rušném místě. Takže jsme s kolegyněmi začali hledat na internetu, abychom našli takovou firmu, která by měla dobré reference. A nakonec jsme si vybrali  Frýdek Místek čištění podlah. Pracovníci, kteří k nám přijeli, byli velmi laskaví a hned se pustili do práce, ale hlavně mi vysvětlovali, co vše dělají. Dokonce neměli problém s tím dojet až po deváté hodině večer, kdy už byl můj obchod zavřený. – čištění průmyslových podlah

Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá, byla jsem z toho v úžasu. A kolegyně taky.

Dále…

Tryskání průmyslových podlahDále mi doporučili, abychom si nechaly podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x. Tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Takže po dobu jednoho roku mi bude podlahu chránit natolik, že už se takto nezanese a stačí ji pouze klasicky umývat, jako předtím. Tímto bych chtěla všem služby této společnosti doporučit, protože o kvalitách jejích služeb není pochyb. Zaměstnanci byli moc milí a ochotní, což se také tak často nevidí. Jedná se skutečně o kvalitní podnik s proškolenými a milými zaměstnanci, kam se budeme určitě rády vracet. Navíc nabízejí i spousty dalších úklidových služeb, jakou je čištění koberců a mytí oken, čištění koberců a podobně, které určitě využiji, hlavně u sebe doma. Protože je to hodně namáhavá práce, kterou je lepší přenechat odborníkům. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Ohodnotit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.