Díky strojovému čištění může vaše podlaha vypadat jako nová. „Mytí podlah Nový Jičín“

Díky strojovému čištění může vaše podlaha vypadat jako nová. „Mytí podlah Nový Jičín“ 10 Říj

Asi před dvěma měsíci jsme si s manželkou koupili další byt, který jsme chtěli pronajímat. Když jsme si vybrali, koupili jsme ho a začali jej čistit a upravovat a vybavovat, aby byl připravený k pronájmu. Byt byl opravdu hezký, dobře situovaný, takže jsme se nebáli, že bychom o nájemníky měli nouzi. Každopádně bylo potřeba jej pořádně zrenovovat. Nejvíce nás tam štvalo linoleum, které vypadalo opravdu hrozně a došli jsme k závěru, že i kdybychom ho vyčistili, tak to stejně nebude nic moc.

Tak jsme…

Tak jsme jej strhli s tím, že necháme položit podlahu. Ale pro naše překvapení podlaha pod linoleem už byla. Byla moc pěkná, jen potřebovala pořádně vyčistit. Takže jsme začali hledat na internetu úklidovou firmu, která by se o to postarala. A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu Nový Jičín čištění podlah, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu.čisté podlahy snadno a rychlemytí podlah nechte profesionálům

Pracovníci…

Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu krásná. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie.

Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout.

Dále jsme…

strojové čištění podlahDále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. recenze na mytí podlah

Také nám bylo…

Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku.

Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální, což se mi už dlouho nestalo, že bych narazila na firmu, která má jak příjemné pracovníky, tak odvádí i kvalitní práci, a to za podle mě slušné peníze, které se určitě vyplatí investovat.

 

Ohodnotit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.