Strojové čištění koberců si poradí i se zaschlými temperami

Strojové čištění koberců si poradí i se zaschlými temperami 10 Kvě

Čištění koberců Brno…

V A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, nabízíme kvalitní čištění strojové kotoučové čištění koberce, které se spolehlivě postará o dokonalé vyčistění vašeho koberce. Poradí si i s takovými skvrnami, o nichž si majitelé koberce mnohdy myslí, že už vyčistit nepůjdou. Samozřejmě koberec nesmí přejít možnou hranici vyčistitelnosti, takže pokud je koberec dvacet let nečištění, tak jej nedokážeme vyčistit tak, aby vypadal zase jako úplně nový, ale dokážeme jej zbavit veškerých skvrn, nečistot, mikroorganismů a všeho, co by se na koberci nemělo vyskytovat. Ani zaschlé temperové barvy nejsou pro nás problém.

generální čištění koberců BrnoA jak je to možné? Díky našim nejmodernějších technologíím. Generální vyčištění koberců strojovou metodou provádíme v několika krocích. Nejprve naneseme kvalitní chemii, která koberec nejen čistí, ale také vydezinfikuje. Je třeba ji nechat několik minut působit. V dalším kroku přichází na řadu kartáčování koberce kotoučovým strojem a zbavení struktury koberce nečistot. Kosmetiku do koberce pomocí stroje zapracováváme tak dlouho, dokud koberec není úplně čistý. Takže to může být časově náročné, ale přináší to kýžené výsledky.

Kotoučový stroj…

profesionálové na čištění koberců v BrněI pokud máte na koberci zatvrdlé nečistoty, není třeba mít obavy z porušení vláken koberce. Kotoučový stroj je osazen dlouhými a měkkými štětinkami, které se chovají ke koberci velmi šetrně. Tyto štětinky se postarají o to, že nerozeznáte důkladněji drhnutou část koberce. Koberec bude po čištění vypadat na všech místech stejně. Bohužel je však třeba dodat, že pokud byl koberec dříve čištěn velice nekvalitní metodou, je možné, že poté nebude možné koberec vyčistit naprosto dokonale. Ale lépe by ho už jiná metoda než strojová stejně nedokázala vyčistit. Proto je vždy lepší si ověřit, jakou metodu firma, u níž si službu objednáváte, využívá, abyste potom nemuseli plakat nad rozlitým mlékem.

Zaměstnanci obchodu…

čištění koberců kartáčovánímČištění realizujeme ve všech prostorách, takže i v domácnostech, firmách, obchodech. Zkrátka všude, kde si jen vzpomenete. Naposledy jsme navštívili obchod s malířskými potřebami, kde jsme koberce čistili nejen od zanesené špíny, kterou na botách do obchodu nanosí zákazníci a i zaměstnanci. Ale především bylo potřeba koberec zbavit skvrn od zaschlých temper. Tento obchod totiž nabízel i kusové barvy. A ke každé měli i tester, který si mohli zákaznici vyzkoušet, aby měli jistotu, že je to to pravé pro jejich umělecké dílo. Ale holt se někdy stane, že barva ukápne i na zem. Zaměstnanci obchodu si s tím už nevěděli rady, protože samotným se jim to vyčistit nepodařilo. Najali si na to i firmu, ale ta koberce také nevyčistila. Takže se poté obrátili na nás. Koberce jsme vyčistili stejným postupem, jaký je popsán výše. A na koberci už žádné skvrny od temper ani jiné nečistoty nezůstaly. odstranění temperových barev z kobercečištění koberců kotoučovým strojem

Strojové čištění koberců si poradí i se zaschlými temperami
5 (100%) 1 vote

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.