Bláto a světlý koberec – to je děsivá kombinace, ale ne pro „Tepování, čištění sedaček Brno“

Bláto a světlý koberec – to je děsivá kombinace, ale ne pro „Tepování, čištění sedaček Brno“ 19 Říj

strojové čištění kobercůManžel si vzal den volna, aby mohl být doma, když k nám přijde instalatér, kterého jsme si pozvali. Problém byl ale v tom, že manžel není moc důsledný a často zapomíná myslet na věci, které by napadly každého soudného člověka. Na tuto jeho vlastnost jsem teď zapomněla i já. Uvědomila jsem si to, až když jsem dorazila domů a došlo mi, že manžel nechal u nás po bytě chodit instalatéra v zablácených botách. – jak vyčistit koberec

Že manželovi nedojde, že by měl příchozímu říct, aby si ty zablácené boty před vstupem do místnosti vyzul, to mě vlastně až tak nepřekvapilo. Ale, že si člověk, který chodí k lidem pravidelně do bytu, neuvědomí, že by v takové plískanici bylo dobré, aby se vyzul, to mě udivilo. – Brno čištění koberců

No nic…

hloubkové čištění kobercůNo nic naplat, škoda už byla napáchaná, teď jsem ji musela napravovat. Jen mě hrozně mrzelo, že si instalatér musel boty čistit právě o náš krásný světlý koberec. Někdy opravdu nechápu, na co ti chlapi myslí. Při mém hartusení konečně i manželovi došlo, co se vlastně stalo. Vzal si vodu a houbičku a začal šlápoty čistit. Jenomže takhle to bláto rozmazával ještě více. Řekla jsem mu, ať toho raději nechá.

Musela jsem se uklidnit, tak jsem zavolala kamarádce, abych si jí postěžovala, jaké to mám s těmi chlapy hrozné. Chápavě mě vyslechla a řekla mi, že nejsem jediná, kdo má takové problémy, ona musí koberce kvůli něčemu nechávat čistit v jednom kuse. Rovnou mi doporučila firmu Brno čištění koberců  a já jsem neváhala a pozvala si ji.

Firma tu spoušť zachránila zcela. Strojové čištění je opravdu účinné. Viděla jsem na vlastní oči, jak účinná chemie ve spojení s rotačními kartáči dokáže odstranit z hloubky nečistoty. Bylo to parádní, šlápoty se podařilo odstranit a s nimi i všechno bahno. Díky A SERVIS LIPKA, s.r.o. za jeho úžasnou práci!

Ohodnotit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.